Středa, 17.4.2024
HudbaKultura

GREGORIAN – The dark side of the chant

GREGORIAN - The dark side of the chantTicket Art přiváží do České republiky opravdovou senzaci. Po dlouhé době u nás opět vystoupí fantastické německé vokální uskupení GREGORIAN se svou mystickou show THE DARK SIDE OF THE CHANT – a to hned na dvou exkluzivních koncertech, 23.2.2011 v Praze (Kongresové centrum) a 12.3.2011 v Ostravě (Sareza).

GREGORIAN je fantastický hudební fenomén, kterému se podařilo za více než deset let úspěšně propojit gregoriánský chorál s prvky současné popové a rockové hudby. Hamburský hudební producent Frank Peterson přišel jako první s  myšlenkou přepracování aktuálních hudebních hitů do stylu, který se blíží zpěvu středověkých mnichů. Během desetiletí se GREGORIAN stali se svým neopakovatelným mystickým zvukem a s více než 5ti miliony prodaných alb velmi žádaným a vyhledávaným uskupením. Více než milion lidí vidělo po celém světě živé vystoupení GREGORIAN, v České republice je fanoušci měli možnost vidět v roce 2005 a 2008.

V posledním albu THE DARK SIDE OF THE CHANT, které se stalo druhým nejprodávanějším albem v  Německu v tomto roce, jsou skvěle zpracovány ve stylu GREGORIAN - The dark side of the chantgregoriánských chorálů některé z velkých rockových hitů všech dob. Nikdy předtím nebyly např. zpracovány skladby jako “Hells Bells” (AC / DC), “Bring Me To Life” (Evanescence), “Lucifer” (Alan Parsons Project) nebo “Stripped” (Depeche Mode) a další v tak nádherném polyfonním podání. Skladba “O fortuna” potěší zcela jistě fanoušky Carla Orffa (Carmina Burana).

GREGORIAN na svém turné 2011 – THE DARK SIDE OF THE CHANT – nabídnou největší a nejsložitější pódiovou show od začátku projektu a slibují fantastickou nadčasovou produkci s neopakovatelným hudebním zážitkem. Turné začíná 2.2.2011 v Hamburku, dále pokračuje v Rakousku, Švýcarsku, České republice, Rusku, Polsku, Estonsku, Litvě a Chorvatsku.

Ceny vstupenek na pražský i ostravský koncert se budou pohybovat v rozsahu Kč 1390,-, 1190,-, 990,- 790,- a 590,-.

Máme se tedy společně na co těšit – únor a březen 2011 nám přinese možnost uvidět a uslyšet GREGORIAN a odnést si v srdci a duši neopakovatelnou vzpomínku na tento fantastický koncert.

 

Termíny a místa koncertů:
23. 2. 2011 Praha – Kongresové centrum
12. 3. 2011 Ostrava – Sareza

Pořadatel koncertu:
TICKET ART PRAHA, s.r.o.
Politických vězňů 9
110 01 Praha 1

Vstupenky na koncert zakoupíte exkluzivně v celé prodejní síti TICKET ART – http://www.ticketart.cz/, včetně všech poboček CK ČEDOK.

Hromadné objednávky: tel.: 222 897 333, e-mail@vstupenky@ticket-art.cz

Online objednávky zde: http://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=predstaveni&id=6350

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.