Hardwell headlinerem Finlandia Mácháče 2018

Pátečním headlinerem osmnáctého ročníku festivalu Finlandia Mácháč, který proběhne ve dnech 24. a 25. srpna 2018, je světový dj a producent Hardwell. Rodák z Bredy, kterého není třeba fanouškům elektronické taneční hudby nikterak představovat, patří mezi producentské ikony a k nejprogresivnějším umělcům v hudebním byznysu vůbec.

Během šesti let, které uběhly od jeho poslední návštěvě v ČR, stihl dvakrát usednout na trůn pro nejpopulárnějšího dje planety, posunout svůj label Revealed Recordings mezi nejvlivnější hudební platformy na scéně, vymyslet a realizovat několik vlastních koncertních show a konceptů (I Am Hardwell, Revealed Bus Tour, World’s Biggest Guestlist) a v neposlední řadě pomohl v začátcích mnoha novým talentům (Dyro, Dannic, Thomas Newson, Kaaze, Henry Fong a další). Zároveň je tvůrcem nejpopulárnější radio show Hardwell On Air.

Předprodej vstupenek začíná 15. listopadu
Základní dvoudenní vstupenky (pátek + sobota) jsou v prodeji od dnešní 10 hodiny I. vlna byla vyprodána během hodiny. Pokud o nákupu vstupenek uvažujete, neváhejte. jejich cena se bude zvyšovat.

I. vlna: 1.290 Kč (pouze 1.000 kusů, nákup omezen maximálně 4 kusy na osobu) – VYPRODÁNO
II. vlna: 1.590 Kč
III. vlna: 1.890 Kč
IV. vlna: 2.090 Kč
V. vlna: 2.290 Kč

Další cenové vlny a cena vstupenek na místě (pokud nebude festival vyprodán) budou zveřejněny později.

Základní jednodenní vstupenky na pátek nebo sobotu budou v prodeji od 11. 12. v 10:00 za 1.390 Kč.

GOLD vstupenky jsou v prodeji také od dnešního dne a cena je 4.190 Kč. Zahrnuje: dvoudenní vstup na festival, rychlé odbavení u vstupu samostatným vchodem, přístup na GOLD terasu, zdarma konzumaci čtyřiceti nápojů v rámci GOLD terasy, oddělené toalety pouze pro návštěvníky GOLD terasy, praktický dárek (pláštěnka). Každý majitel obdrží u odbavení do areálu čipový náramek, který bude sloužit k „placení“ objednávek na barech v rámci GOLD terasy. Za každý zakoupený nápoj se odečítá jeden bod z čtyřiceti. Nápojem se rozumí jedna položka z nabídky menu.  Pouze u míchaných nápojů se body odečítají podle složení (např. 1x vodka + 1x Red Bull = 2 body). V případě vyčerpání čtyřiceti nápojů je možné kartu opětovně dobít na libovolný počet bodů (50 Kč = 1 bod/nápoj). Terasa je rozdělena na levou a pravou část – v předprodeji označeno jako terasa A a B. Po vyprodání terasy A jde automaticky do prodeje terasa B. Každý návštěvník má přístup pouze na tu terasu, kam si zakoupil vstupenku.

Na festival platí věkové omezení od 18 let – platí pro všechny kategorie vstupenek!

Hardwell headlinerem Finlandia Mácháče 2018

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.