Kinotip: Liga spravedlnosti

Již dnes můžete v kinech shlédnout jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku, kdy se spojí nejsilnější superhrdinové slavné značky DC.

Poháněný jeho obnovenou vírou v lidstvo a inspirován Supermanovým (Henry Cavill – Válka Bohů, Krycí jméno U.N.C.L.E.) nesobeckým činem, se Bruce Wayne (Ben Affleck – Zmizelá, Argo) spojí se svým nově nalezeným spojencem Dianou Prince (Gal Gadot – Rychle a zběsile 5, Wonder Woman), aby čelili ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman pracují na tom, aby rychle našli a dali dohromady tým složený z nadlidí, se kterými by se mohli postavit této nově procitnuté hrozbě. Ale navzdory vytvoření této neslýchané ligy hrdinů – kterou tvoří Batman, Wonder Woman, Aquaman (Jason Momoa – Hvězdná brána: Atlantida, Hra o trůny), Cyborg (nováček Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller – Charlieho malá tajemství, Fantastická zvířata a kde je najít) – už je možná příliš pozdě na záchranu planety před útokem katastrofických rozměrů.

Oficiální premiéra je stanovena na 16. listopadu 2017.

 

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2017, 120 min

Režie: Zack Snyder

Předloha: Gardner Fox (komiks)

Scénář: Chris Terrio, Joss Whedon

Kamera: Fabian Wagner

Hudba: Danny Elfman

Hrají: Ben Affleck, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Henry Cavill,Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Amber Heard, Robin Wright, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds, Kiersey Clemons, Billy Crudup, Eleanor Matsuura, Peter Brooke, Craig Thomas Lambert, Samantha Jo, Joe Morton, Bruce Johnson, Lara Decaro, Anthony Milton, Lisa Loven Kongsli

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/234816-liga-spravedlnosti/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.