Pátek, 24.5.2024
HudbaKultura

Harlej pokřtí novou desku na Votvíráku

Harlej pokřtí na Votvíráku nové albumFestival Votvírák už byl svědkem mnoha událostí a za deset ročníků se na tamních pódiích odehrálo mnoho příběhů. Co se však bude na Votvíráku konat vůbec poprvé, je křest alba Hodný holky zlý kluky chtěj od kapely Harlej. Festival Votvírák se koná 16. až 18. června 2017 v Milovicích. Vstupenky jsou k sehnání od 320 Kč. 

Harlej nové album již 24. dubna 2017 pokřtil přesně tak jak se patří, v malém klubu a se spoustou hostů a médií, ale aby toho nebylo málo, rozhodla se kapela v čele s Tomášem Hrbáčkem křest zopakovat a svému novorozenému CD dopřát ještě jeden mejdan.

 

 

 

Album Hodný holky zlý kluky chtěj zažije svůj festivalový křest přímo na Votvíráku a kmotrem bude jeden z diváků. „Votvírák je jedinečnej obrovskej mejdan a vzhledem k tomu, že máme novou desku, tak ji v Milovicích pokřtíme. Těším se na tu spoustu skvělých lidí a atmosféru, která je vždycky neuvěřitelná. Jedem se bavit a doufám i pobavit,“ říká Tomáš Hrbáček.

Harlej na festivalu Votvírák v Milovicích vystoupí v sobotu 17. června 2017. Pro rockery ale křtem festival nekončí a na tom samém pódiu se ukáže také Katapult, Krucipüsk, Vypsaná fiXa, Torr, Alkehol, Abraxas, Totální nasazení, Visací Zámek, Iné Kafe, Vilda Čok, Škwor, Dymytry a mnoho dalších.

Na Votvíráku se bude křtít deska úplně poprvé

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.