Úterý, 16.4.2024
Cestování a výletyVolný čas

Havaj na lehko

V pátek 22. listopadu 2019 se můžete společně s Míšou Hrdou vydat na Havajské ostrovy. Její přednáška ve Vodních zdrojích Chrudim začíná v 18 hodin.

Přednášející o své sólo cestě řekla toto: “Během 3 měsíční cesty po Havaji se dá stihnout ledacos. Já měsíc téměř denně surfovala na ostrově Maui, prošla skoro všechny traily, které tam stály za to, a stala se součástí havajské svatby. Většinou jsem tam stopovala, ale taky jsem se projela na kajaku, plachetnici, pořádný mašině i v policejním autě. Nechala jsem si uletět letadlo na krásný ostrov Kauai, kde jsem později získala povolení vstupu do hor, na které se normálně čeká rok. V těchto dramatických horách jsem prolezla každý trail a hned několikrát se tu honila s divočáky. Na největším ostrově jsem bydlela na stromě s hvězdou české Cestománie, plavala tam s delfíny i želvami nebo se vyškrábala na 4.000 m vysokou horu. Přitom jsem stále cestovala relativně nalehko a měsíčně se mi podařilo vyjít s minimální českou mzdou i přesto, že je Havaj jedna z nejdražších zemí, kde jsem kdy byla.”

Tak se přijďte se inspirovat na svou další sólo cestu, tipy a triky “jak na to” vás neminou.  Vstupné 40 korun (děti školou povinné zdarma).

Další informace a  rezervace míst na 723 004 397 nebo na e-mailu gutzer@centrum.cz.
Akce se koná díky finanční podpoře Města Chrudim.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.