HC Chrudim v 1. lize bude!

HC ChrudimNeuvěřitelné se stává skutkem. To co bylo ještě v minulých týdnech pro fanoušky HC Chrudim v mezích utopie a nesplněných přání, se dnes stalo reálným.

Dne 21. června 2010 se na 19. řádném zasedání Zastupitelstva města Chrudim odsouhlasilo schválení finanční dotace pro HC Chrudim s.r.o. ve výši 2 mil. Kč. Pro schválení dotace hlasovalo 16 členů zastupitelstva, proti se vyjádřili 3 a zdrželi si 4 z celkových 23 přítomných členů zastupitelstva. Tím došlo mimo jiné k průlomovému rozhodnutí, protože do této doby město Chrudim přímo nepodpořilo žádnou finanční částkou činnost dospělých sportovců v Chrudimi. Město Chrudim schválením dotace vyjádřilo svoji podporu týmu HC Chrudim a další jednání vedení HC Chrudim s.r.o., jak s městem, tak s dalšími subjekty budou navazovat.

Fan Club HC Chrudim chce poděkovat zastupitelstvu města Chrudim za jejich vstřícný krok. Městský rozpočet v současné době v důsledku dopadu krize nenabízí takové možnosti jako v letech minulých a již nyní nebylo téměř z čeho brát. Podpory města si tak o to více Fan Club váží a věří, že i nadále bude pokračovat dobrá spolupráce města s HC HC ChrudimChrudim s.r.o., která se v letošním roce tak dobře nastartovala. Fan Club chce také v neposlední řadě poděkovat vedení HC Chrudim s.r.o. panu Petru Tankosovi a Vladimíru Pitterovi za nekonečná jednání, které museli absolvovat, a odhodlání, které nakonec vedlo ke společnému úspěchu. Poděkování patří jistě i do řad všech fanoušků, kteří vyjádřili podporu HC Chrudim. Děkujeme a těšíme se na všechny v další sezóně na zimním stadionu v Chrudimi na zápasech 1. hokejové ligy!

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.