Let It Roll warm-upy a V.I.P. vstupenky

let_it_roll2Festival Let It Roll vypukne již téměř za měsíc, připravit se na něj a zakoupit si zvýhodněný lístek můžete ještě na třech warm-up parties, které se uskuteční v Letohradě, Kutné Hoře a Mladé Boleslavi. A pokud máte zájem o vyšší komfort, v předprodeji Ticketportal jsou pro vás nově k dispozici VIP vstupenky.

Dvoudenní vstupenky na letní Let It Roll koupíte za 550 Kč + poplatek. Předprodejní místa naleznete na webu festivalu v sekci TICKETS. Ukořistit lístek za výhodných 500 Kč můžete na těchto warm-upech:

25. 6. 2010, Bristol, Letohrad
V Bristolu předvede speciální electro set DJane Katcha, která vystoupí i na letním LIR, festival bude za mixákem reprezentovat Bifidus Aktif a dále zahrají Murte a Natty Pete z Panda Unity.

26. 6. 2010, Planet Music, Kutná Hora
Planet Music roztančí Suki, Bifidus Aktif a další DJs, kteří na Let It Rollu v červenci zahrají: Rudeboy (Shadowbox, DrumiX) a Thiew (Breakart). Dále uslyšíte sety od DJs: N.E.D., Eska, Dino, Tony a Snookey, připravena bude i druhá stage pod taktovkou Rambajss Crew. Tento warm-up se uskuteční ve spolupráci s www.jump-up.cz.

2. 7. 2010, Nová Rychta na Štěpánce, Mladá Boleslav
Poslední warm-up se odehraje v Nové Rychtě na Štěpánce v Mladé Boleslavi. Za Let It Roll nemůže chybět Bifidus Aktif, sekundovat mu budou Thiew (Breakart), Ozone (Poison Apple) a dvojice reprezentující Jump-up.cz: Dino & Tony.

V.I.P. vstupenky za 880 Kč (včetně poplatku) jsou k dispozici v síti Ticketportal. Držitelé V.I.P. mají vlastní vstup do areálu a přístup do V.I.P. stanu se čtvrtou stagí, barem s akčními cenami vybraných drinků a dostatkem míst k sezení.

Běžné vstupenky nově zakoupíte i u Sazka Ticket – a to nejen na webu, ale i na všech terminálech Sazka, na kterých se sází loterijní hry a dobíjí kredit. Více informací o festivalu naleznete na http://www.letitroll.cz/

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.