Sobota, 3.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Headhunterz headlinerem Prague Flash Festivalu

Headhunterz headlinerem Prague Flash FestivaluPo uspořádání prvního Smash The House Festivalu v Evropě, je společnost Flash Events hrdá na to, vám představit Prague Flash Festival, který se uskuteční 31. března 2017 v Tipsport Areně v Praze.

Jako headliner akce se představí Headhunterz, 36. v pořadí žebříčku DJ Mag Top 100. Dále se můžete těšit na holandské duo Mightyfools a italské MARNIK. Vystoupí také residentní duo Chris Nine & MC Luke S nebo mladý talentovaný ital MorganJ. Českou scénu zastoupí Richard Reynolds a Manene.

Headhunterz, vlastním jménem Willem Rebergen, začínal svou kariéru ve dvojici s Bobbym van Puttenem jako Nasty D-Tuners. Po tom, co se v roce 2005 upsali holandskému hardstylovému vydavatelství Scantraxx, se finálně přejmenovali na Headhunterz. Krátce po vydání jejich první tvorby zůstal Willem sám a převzal celý projekt. Působil nejen na všech větších hardstylových akcích jako Qlimax, Defqon. 1, Q-Base, inQontrol, Decibel a dalších, ale také jste ho mohli slyšet na populárních festivalech elektronické hudby jako Electric Daisy Carnival a Tomorrowland. Stal se prvním hardstyle umělcem, který se dostal do DJ Mag Top 100. Nakonec si založil vlastní vydavatelství, a to HARDwithSTYLE Records, které se specializuje na hledání nových talentů hardstylové scény.

Vstupenky zakoupíte v prodejní síti Ticketportal

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.