Pátek, 22.9.2023
HudbaKultura

Henry Lee Fest – alternativa v Brně

Henry Lee Fest14. září 2013 od 17 hodin, Tovární hala Zbrojovka Brno

Agentura Mersey pořádá první ročník Henry Lee Festu, alternativního festivalu, který je věnován postavě z písní Nicka CaveaHenrymu Lee.

Program festivalu se bude odehrávat na dvou podiích. Hlavní podium nabídne hudební produkci od 18. hodiny až do časných ranních hodin. Na koncertní část, v rámci níž vystoupí kapely Sunshine, Našrot, The Plastic People Of The Universe, My Dead Cat, Please The Trees, a která skončí přibližně v jednu hodinu po půlnoci, poté na ni naváže část laděná do elektroniky. Představí se skupina Noblesse Oblige, která během své kariéry hrála po boku jmen jako IAMX, Dresden Dolls nebo Patti Smith, a dále berlínský producent, remixér a DJ Steve Morell, jehož brněnské publikum zná z vystoupení dua The Scandals nebo afterparty po koncertě Warren Suicide na Flédě.

Druhá festivalová scéna bude oddechová a budou se zde promítat filmy a koncerty Sonic Youth, Joy Division, Rowland S. Howard, Patti Smith a Nicka Cavea.

Občerstvení zajistí 3 bary.

Henry Lee Fest je festival bez kompromisů, festival kapel, které mají sdělení.

Předprodej vstupenek
Předprodej zajišťují sítě Ticketpro, Ticketportal a Ticketart, hlavní brněnský předprodej je v Indies na Poštovské 2.

Moderní forma nákupu vstupenek do mobilu zde http://www.smsticket.cz/vstupenky/1198-henry-lee-fest.aspx.

Vstupenky lze zakoupit také prostřednictvím vstupenkového systému TICKETON. Více zde https://klient.ticketon.cz/1007-henry-lee-fest.

Vstupné je 390 Kč.

Info tel. linka: 541 240 623.

Henry Lee Fest

FB: https://www.facebook.com/events/589122791117568/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.