Herna Hrajeme si s Chrudimkou rozjíždí již šestou sezónu

Herna Hrajeme si s ChrudimkouChrudim – Přijďte si zahrát deskové a karetní hry v pátek 15. února 2013 od 15 do 18 hodin na Základní školu Dr. J. Malíka v Chrudimi. Uskuteční se zde další z pravidelných herních odpolední pod názvem “Hrajeme si s Chrudimkou“. Akce se koná pod záštitou kulturně informačního portálu Chrudimka.cz.

Deskové a karetní hry jsou zábava, u které si můžete vyzkoušet to, co vám normální život jen stěží nabídne. Chcete se vydat do vesmíru a objevovat nové galaxie? Chcete se starat o tlupu pravěkých lidí a zajistit jim obživu? Chcete farmařit u své středověké chaloupky a zabezpečit svou rodinu? To vše v deskových hrách můžete. Hry rozvíjejí vaše mozkové závity, trénují vaši paměť, kombinační i empatické schopnosti. Lze je rozdělit do několika kategorií podle obtížnosti, takže své si najdou rodiče s dětmi i party ostřílených hráčů. A navíc pokud moderní deskové hry hrajete víckrát, jsou pokaždé jiné, takže vás ani po mnoha partiích neomrzí. A pokud ano, tak není těžké vybrat si další” říká organizátor herny Jaromír Zajíček.

Akce je pořádána Občanským sdružením Altus za podpory města Chrudim, dovozců a výrobců her a vstup na ní je pro všechny věkové kategorie zdarma. V letošním roce rozjíždí herna již svou šestou sezónu.

Zveme proto všechny, které lákají hry, a to nejen ty na počítačích. Těšíme se na vás a pamatujte – Kdo si hraje, nezlobí! 

Plakát akce - 15. února 2013

Bližší informace naleznete na internetové adrese www.chrudimka.cz/herna.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.