Herní novinky na prázdniny od Piatniku

TribesTribes

Země před 30.000 lety… veďte svůj kmen od pravěku až po dobu bronzovou.

Objevujte nové oblasti, které vám přinesou cenné zdroje. Získejte znalosti, které posunou civilizaci vpřed. Chraňte svůj kmen před přírodními katastrofami, epidemiemi i útoky jiných kmenů. Zažijte fascinující dobrodružství!

 

 

 

Bacteria HysteriaBacteria Hysteria

V laboratoři panuje čilý ruch! Kdo se dokáže nejrychleji zbavit nejrůznějších bacilů??

Rýmák prskavý a chrchla zákeřný jsou totiž docela houževnatí. Jakmile se zbavíte ušobolíka hlemýždího, přichází již také křečák břišní a dožaduje se vaší pozornosti. Kdyby tady alespoň ke všemu ještě nečíhaly teploťák horečkový a krčobol šibal!

Tady je třeba svižně házet kostkami a rychle se zbavit všech karet, dříve než bacily začnou řádit (než vypukne Bacteria Hysteria)!

 

Memofant PiatnikMemofant

Kdo má paměť jako slon? 

V sázce je život, když si má hráč za 60 vteřin zapamatovat polohu 12 různých obrázků, které se následně zakryjí. Podle pokynů na políčkách je třeba odkrývat správné obrázky. To se však snadněji řekne, než udělá-destičky s obrázky stále mění svá místa, což nakonec způsobuje úplný zmatek. Který hráč si udrží přehled nad hrou a neztratí žádný život? Pouze ten hráč, který zůstane ve hře až do konce, má skutečně paměť jako slon!

 

 

Kensington PiatnikKensington

Londýn, 19. století.

Stavební pozemky v okrese Kensington jsou velmi žádané. Každý architekt chce vybudovat nejimpozantnější, nejpůsobivější a nejvyšší budovu v okrese. Ale konkurence je obrovská: kdo získá za svou stavbu nejvíce bodů v této fascinující stavební soutěži, a tak přesvědčí potenciální zákazníky svého luxusního objektu?

 

 

 

Pirate Ships PiatnikPirate Ships

Ahoj piráti!

Čeká na vás napínavá bitva! Pokuste se cílenou kanonádou potopit loď vašeho protivníka a získanou kořist použijte k vylepšení vlastního korábu. Kdopak asi zvítězí v této bombastické námořní bitvě?

 

 

 

 

1 2 3 Piatnik1,2,3

Jste připraveni?

Pak je na řadě: Koncentrace! Dobře si zapamatujte, kde se zvířata na pastvině nachází. Pak rychle zavřete oči! 1, 2, 3 … a opět je otevřete! Stojí krávy, ovce, prasata a koně na stejném místě tak, jak jste si je zapamatovali? Ne? Co se změnilo? Body získává jen ten, kdo je pozorný.

 

 

 

 

 

 

Piatnik

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a nezlobí! www.FotoZajda.cz