High On It – poslední info a lineup

high on itZlámaný mejdan High On It se blíží a tak je na čase si shrnout všechny důležité i formace, které byste měli vědět. Jak to celé bude v Pardubicích v Ideonu v pátek 21. května 2010 vypadat?

Parkování: Před PVV Ideon je větší parkoviště, které bude plně k dispozici. V okolních ulicích bude dost místa i po zaplnění tohoto parkoviště. Parkovné je zdarma.

Vstup: Pro návštěvníky se zakoupeným lístkem z předprodeje bude vytvořen jeden koridor pro vstup do objektu a pro ty z vás, kteří si budou kupovat lístek na místě (cena je 290,-Kč včetně všech poplatků a DPH) bude připraven koridor hned vedle. Stejný vchod bude sloužit i pro výherce soutěží a akreditované osoby. K akreditaci nebo vyzvednutí výhry budete potřebovat doklad totožnosti. Mějte jej připravený, urychlíte tím odbavení. Děkujeme za pochopení. Vstupenky je ještě možné zakoupit v předprodeji za 240,-Kč, kompletní seznam míst najdete na www.highonit.cz

Security: 12ti členná security služba bude chránit vaši bezpečnost a bude rozmístěna jak u vchodů do PVV Ideon, tak také před ním a i všude uvnitř objektu. Pokud budete mít jakýkoliv problém, prosím sdělte ho právě jim. Budou napojeni na produkci akce, která se bude snažit pohotově váš problém vyřešit. Pro vstup do prostor Ideonu se musíte podrobit osobní prohlídce. Do prostoru je zakázáno vnášet zbraně, omamné látky, nebezpečné předměty a vlastní jídlo a pití.

Šatna: Kapacitu šatny bude 1000 uložených věcí. Šatna je umístěna na stejném podlaží jako hlavní vchod, po jeho levé straně. Cena 1ks = 20,-Kč. 

Videoprojekce: dvě symetrická ostrá plátna o rozměrech 3 x 2,5 m a celkem 4 plazmy na hlavním podiu, budou kromě vizuálních kouzel partičky 2 Kangoo zobrazovat, jaká je atmosféra v prostoru Ideon. Také se zde dozvíte, kdo právě hraje, bude kamerový přenos právě hrajícího DJe.

Obchůdky a fotbálky: V jednom z postraních sálů budou připraveny obchůdky se svítícími předměty, stánek ?Grow-up?, a také, na zlámaných akcích, tolik oblíbený ?Space Bar? s roztodivnými lektvary. V prostoru budou umístěny 3 ks fotbálků.

Backstage: vstup do Backstage je povolen pouze vystupujícím umělcům, produkci a fotografům, kteří budou mít pásku opravňující ke vstupu.

Opuštění prostotu Ideon: Během akce samotné není možné vycházet a znovu vcházet do prostor PVV Ideon. Pokud opustíte prostor, pro návrat si budete muset zakoupit novou vstupenku.

Úklidová četa: O pořádek se bude v celém průběhu festivalu starat naše úklidová četa. Budeme však rádi, když budete prázdné pet láhve, kelímky a jiné odpadky odkládat přímo do odpadkových košů.

 

časový line-up:

Drumandbass.cz Main Stage:
20:00 – 21:00 Killa b2b Doox
21:00 – 22:00 Beast 67
22:00 – 23:30 Pixie
23:30 – 01:00 dBridge@Bad Company
01:00 – 02:30 Friction
02:30 – 04:00 Noisia
04:00 – 05:00 Vaczech
05:00 – 06:00 Formitox

Přejeme vám hezkou zábavu a skvělý hudební zážitek na akci High On It 21.května v Pardubicích.

High On It crew

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.