Pátek, 24.5.2024
Sport

HIGHJUMP CUP letos poprvé v lomu u Trhové Kamenice

HIGHJUMP CUP letos poprvé v lomu u Trhové KameniceZávod v jednom z nejatraktivnějších extrémních sportů, účast nejlepších českých skokanů, nadupaný doprovodný program, koncerty a DJ´s, to je HighJump Cup 2016. První ročník poháru v extrémních skocích do vody v otevřené přírodě, proběhne v prostředí žulového lomu u Trhové Kamenice 2. a 3. září 2016.

První ročník nového high divingového závodu HighJump Cup se uskuteční v přírodním areálu lomu u Trhové Kamenice. Návštěvníci se mohou těšit na dvoudenní program složený ze skokanského závodu z platformy 12 a 16 metrů nad vodní hladinou. Dále pak závod ze speciální houpačky.

Atraktivní součástí jsou také exhibiční skoky těch nejlepších a nejodvážnějších skokanů z výšky přes 20 metrů. Svou účast na závodech již v tuto chvíli přislíbili přední čeští skokani a skokanky. Proto se fanoušci nejen extrémních sportů mohou těšit na špičkové výkony těch nejlepších skokanů tohoto nejstaršího extrémního sportu vůbec. Kromě závodů ve skocích přijede i skupina tzv. splashdiverů z Německa, kteří se po-starají o velkou a nenapodobitelnou show ve skoku stylových placáků. Svůj program předvede také skupina Krasoplavci.

Na své si přijdou na HighJump Cupu i milovníci hudby. V pátek a v sobotu jsou po skončení závodů připraveny zahrát kapely Volant, Dukla Vozovna, Pio Squad a další. Pro milovníky taneční hudby pak nebudou chybět ani vystoupení DJ´s.

Vstupenky včetně kempu a parkování

Pro návštěvníky akce bude v areálu připraveno nejen občerstvovací zařízení s vybranými pokrmy a vy-chlazeným pivem, ale také dostatečně velké parkoviště, stanové městečko a nezbytné hygienické zázemí. Stanování i parkování bude zdarma, tzn. součástí vstupenky na akci.

Vstupenky na HighJump Cup 2016, který se letos koná v termínu od 2. do 3. září, lze zakoupit za zvýhodněnou cenu 300 Kč, a to až do konce srpna. Cena na místě pak bude 350 Kč na oba dva dny.

 

HIGHJUMP CUP letos poprvé v lomu u Trhové Kamenice

Facebook:               https://www.facebook.com/highjumpcup
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1740282872886375

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.