Hokejová sezóna začíná a s ní i soutěž s automobilem Kia

Hokejová sezóna začíná a s ní i soutěž s automobilem KiaJiž v neděli 14. října 2012 se od 17 hodin odehraje na chrudimském Zimním stadionu první zápas krajské hokejové ligy a to mezi domácími HC Chrudim a ZH Pardubice. 

V rámci sezóny vyhlásil klub spolu se sponzory Velkou hokejovou soutěž s automobilem Kia Cee’d. 

 
Hlavní cena:

– sleva 30% na automobil KIA Ceed od firmy autoprodej Hybeš Dřenice

Další ceny:

– stan HUSKY v hodnotě 2.000,- Kč

– taška Reebok v ceně 700,- Kč

– pokerový kufr v ceně 600,- Kč

– digitální hry SUDOKU v ceně 500,- Kč

… a spousta dalších věcných cen od firmy Kubašta elektro

A v čem soutěž spočívá? Základem je chodit na domácí zápasy HC Chrudim. Hlavní cenu vyhrává vlastník nejvíce vstupenek z domácích zápasů HC Chrudim. V případě více výherců soutěže se stejným počtem vstupenek rozhodne los. Slosování proběhne po skončení sezóny v určeném termínu, nejpozději do 30. dubna 2013.

 
Pravidla soutěže:

Na závěrečné losování se výherce musí dostavit osobně, jinak ho nebude možné umístit do slosování. Vstupenky si ponechávejte po celou dobu soutěže a na konci sezóny je předejte v urečeném dni vedení soutěže.

Vstupenka musí být označena razítkem HC Chrudim (neoznačená vstupenka není platná). Na každý zápas je určena originální číselná řada vstupenek. Ústřižek každé vstupenky bude uchován klubem HC Chrudim a v knoečné fázi překontrolován se vstupenkou. Každá fyzická osoba může soutěžit pouze s jedním balíčkem vstupenek.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.