Horkýže Slíže, Sto Zvířat a další míří do Hlinska

Horkýže Slíže, Sto Zvířat a další míří do HlinskaLetní série kulturních akcí v amfiteátru hlineckého pivovaru se překlopila do své druhé poloviny. Po úspěšných akcích jako Rychtář Fest s Tomášem Klusem nebo trojkoncertu Harlej, Turbo a Alkehol se tentokrát hudební výběr zaměřil na příznivce ska a rocku. V sobotu 11. srpna 2012 se můžete těšit na slovenskou hvězdu Horkýže Slíže, skáčkovou legendu Sto Zvířat a nebo velice zajímavé Pipes and Pints.

Horkýže Slíže není jistě nutné představovat pravidelným návštěvníkům Léta s Rychtářem. V desetileté historii těchto akcí v pivovaře mají za sebou nejeden povedený koncert. Jejich písně LAG Song nebo Malá Žužu či Silný refrén zazněly večerním Hlinskem pětkrát. Letos navíc k nim kapela kromě osvědčených hitů přidá aktuální singl z připravované desky Mám v piči na lehátku, jehož videoklip shlédlo přes čtyři miliony unikátních diváků na youtube.

Ani další interpret však není pozadu, co se týče úspěšných vystoupení v amfiteátru Rychtář. Nejpopulárnější česká ska skupina Sto Zvířat nedávno oslavila pětadvacetileté výročí existence. Během těchto let přinesla do české hudební scény nesmrtelné písně jako Nikdy nic nebylo, Škola nebo Dáma s čápem. Tyto hity a mnoho dalších samozřejmě zazní během jejich sobotního koncertu v Hlinsku.
Ovšem jednu kapelu čeká tento večer premiérové vystoupení. Jsou jimi ska-punkoví Pipes and Pints, kteří slaví úspěchy především v zahraničí. Jejich energické koncerty obohacené o netradiční nástroj tohoto stylu dudy, jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších vůbec. A díky anglickým textům roste jejich popularita i napříč Evropou. Pokud jste ještě nikdy nezažili jejich koncert, určitě si jej nenechte ujít.

Brány amfiteátru Rychtář v Hlinsku se v sobotu 11. srpna otevřou v 17:00, nabitý program začne první kapelou Imodium kolem šesté hodiny, tak přijďte včas. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích a v síti ticketstream za vstřícných 190 Kč. Na místě bude jejich cena 240 Kč.

Příjemné koncertní prostředí opět nabídne velkokapacitní stany, mnoho míst k sezení, výčepy s různými druhy piva Rychtář a kvalitní technické zázemí. U amfiteátru bude opět připravené vyznačené parkoviště pro větší komfort návštěvníků, dostatečné sociální zázemí se stalo již standardem. Jako poslední zavítá toto léto do Hlinska ještě skupina Tři Sestry. Více informací naleznete na stránkách www.letosrychtarem.cz nebo na facebooku.

O Pivovaru Rychtář

Pivovar byl v Hlinsku v Čechách založen v roce 1913 a je posledním pivovarem postaveným v Čechách až do roku 1971. Původně akciový pivovar byl v roce 1948 znárodněn a stal se součástí Horáckých pivovarů a později Východočeských pivovarů. Pod názvem RYCHTÁŘ byl poprvé stočen do lahví 12% světlý ležák v roce 1981. Řada investičních a rekonstrukčních akcí, které postupně měnily a mění vzhled pivovaru a jeho technologické vybavení, umožní uspokojit stálý zájem všech příznivců o prvotřídní, klasicky vyráběné pivo Rychtář i v následujících letech.

Horkýže Slíže, Sto Zvířat a další míří do Hlinska

 

Zkuste štěstí a vyhrajte volné vstupenky na tuto akci v naší soutěži zde.

 

Více na http://www.letosrychtarem.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.