Středa, 17.4.2024
Soutěže

Soutěž o vstupenky na Skotské hry 2012

Soutěž o vstupenky na Skotské hry24. – 25. sprna 2012 ovládnou Skoti státní zámek Sychrov, kde se budou po celý den konat tradiční Skotské hry, které, stejně jako např. tartan, kilt, skotské dudy a whisky, patří ke kulturnímu dědictví Skotska a které patří mezi jedny z největších skotských her v Evropě – Skotské hry Sychrov.

Chcete-li vyhrát vstupenky na tuto akci, staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku a odpovězte na tři jednoduché soutěžní otázky a své odpovědi zašlete spolu s vaším celým jménem a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – Skotské hry 2012” (bez uvozovek). Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail! Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 22. srpna 2012. Vylosovaní výherci budou následně kontaktováni e-mailem a své vstupenky si vyzvednou u hlavní pokladny akce po předložení výherního e-mailu.

POZOR! Soutěž byla ukončena!

Soutěžní otázky:
 

Soutěž o vstupenky na Skotské hry, foto: Jaromír Zajíček www.FotoZajda.cz1) Jak se říká vlněné kostkované látce používané pro výrobu skotské suknice?
  a) haggis
  b) kilt
  c) tartan

2) Kolikátý ročník Skotských her se letos koná?
  a) dvanáctý
  b) jedenáctý
  c) desátý

3) Co je sporran?
  a) kapsář na řetízku kolem pasu
  b) tradiční skotské jídlo
  c) skotské dudy

 

Nápovědu naleznete na www.skotskehry.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.