Hra Empire: Velká výzva pro každého

Hra Empire: Velká výzva pro každéhoPonořte se do světa, kde moc, znalosti a zlato hrají prim! Hra Empire vás rázem promění v mocného dobyvatele zemí a budovatele říše.

Vydejte se objevovat a obsazovat cizí země. To je váš hlavní cíl! Úloha to nebude jednoduchá, ale výzva je to neodolatelná! Správně zvolená strategie znamená mnoho a je tou pravou cestou k vítězství.

 

 

Hra Empire: Velká výzva pro každého

Nic není zadarmo! I vy se budete utkávat s velkou konkurencí. Zkřížit vaše cesty a zmařit vaše plány se vám budou snažit vaši protihráči, kteří také prahnou po vybudování vlastní mocné říše.

Rovnou šestnáct zemí čeká na svého vládce, avšak vy můžete obsadit jen čtyři! Proměnitse ve středověkého dobyvatele a získávat nová území není žádná hračka! Než se vydáte na vysněnou výpravu, musíte získat dostatečné znalosti, moc, zlato a samozřejmě vám nesmí chybět početná armáda, symbolizovaná kartou vojáka.

V momentě, kdy budete na cestu připraveni a vším požadovaným vybaveni, nebrání vám nic, abyste proměnili sen v realitu. Ale pozor! Při své cestě vám není dovoleno vstoupit na území dobytá protihráči, ti navíc mají možnost některé přístupové cesty zablokovat, a tak nikdy nevíte, jak bude výprava úspěšná.

Nová desková hra je určena pro dva až čtyři hráče každého věku, ale největší zábava a zážitek vás čeká ve čtveřici. Hra Empire je bránou do dob dávno minulých, kde neuváženě jednat znamenalo prohrát!

Hra Empire – Objevte svou moc!

Hra Empire: Velká výzva pro každého

Název hry: Empire

Výrobce: Playland, Bulharsko
Dovozce: Marika

Věk hráčů: od 7 let 
Počet hráčů: 2 – 4 
Doba hraní: 60 – 90 minut 

 

Hru si budete moci přijít zahrát do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou v Chrudimi.

 

Značka PlayLand je vlastněna společností PlayLand Monopoly Limited, která vznikla v roce 1997 v Bulharsku. Od začátku svého vzniku se firma věnovala vývoji a produkci vlastních stolních společenských her, herních setů a puzzlí.

Playland

 

Společenské hry PlayLand si kladou za cíl nejen zabavit celou rodinu a strávit příjemný čas pohromadě, ale zároveň jsou to hry vzdělávací, rozvíjí strategické dovednosti, znalosti a trpělivost. Jsou zábavou jak pro nejstarší, tak i pro nejmladší členy rodiny.

Marika

V současné době jsou společenské hry PlayLand rozšířené ve více než 12 zemích Evropy, jako je například Německo, Itálie, Španělsko, Rumunsko, Maďarsko a Řecko. Premiéru na českém trhu měly společenské hry PlayLand na konci září 2011 na veletrhu For Toys v Praze. Výhradním distributorem této značky pro Českou a Slovenskou republiku je společnost MARIKA, s.r.o.

Více informací a možnost zakoupení hry na www.marika-hracky.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.