Imagination Festival zná první vystupující

Imagination Festival zná první vystupujícíImagination Festival, který se uskuteční 24. listopadu 2017 zveřejňuje první jména ze svého mohutného line upu, který je každoročně silnější a řadí se tak mezi největší halové události v České Republice. Letos festival oslaví své šesté výročí a kromě dvou hlavních stagí představí i novou třetí stage, kde se potkají tři subžánry drum & bassu.

Organizátoři prozradili, že si pro vás připravili jak nová jména, tak i legendy, které zásadně přispěly k vývoji světové scény. Festival oznámil tři stage: Imagination Drum & Bass Mainstage #1, Devastator Harder Styles Mainstage #2 a novou třetí Knockout Stage #3, na které se budou hrát smíšené subžánry drum and bassu.

V první fázi lineupu nebudou chybět jména jako legendární britské drum & bassové duo Delta Heavy, venezuelský král tvrdého drum & bassu Zardonic, exkluzivní versus set Mazteka s Gridlokem, talentovaný kanadský nováček Bensley, nejznámější italský hardcore DJ Noize Suppressor, Polský raw hardstylový projekt Regain, uptempo djku Estasia, jump upová hvězda DJ Guv, Level, Annix a zástupce toho nejtemnějšího francouzského drum & bassu Katharsys.

Vstupenky a více informací získáte na http://imaginationfestival.cz/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.