Pátek, 22.9.2023
Deskové hryVolný čas

IQ Twist, další z řady SMART Games je tu

Nové hry z řady SMART Games začínají sklízet úspěchy hned od počátku svého působení na našem trhu. A ta tu máme další Nové hry z řady SMART Games začínají sklízet úspěchy hned od počátku svého působení na našem trhu. A ta tu máme další “smartku” – IQ Twist.

Otestujte si a posilte své IQ s touto skvělou cestovní hrou. Roztočte své mozkové závity správným směrem a umístěte všechny zatočené herní dílky na herní plán. Zní to jednoduše, ale jen do chvíle, kdy zjistíte, že vám na herním plánu překážejí sloupky. A herní dílek smíte umístit na sloupek pouze pokud mají stejnou barvu. – Tato kompaktní hra, obzvláště vhodná na cesty obsahuje 100 rébusů – od snadných po velmi náročné.

 

SMART games jsou jedinečnou kombinací hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Pravidla každé hry jsou vysvětlitelná ve 3 jednoduchých bodech a můžete hned hrát. Při tom vám ale každá z těchto her přinese dlouhé hodiny zajímavé zábavy.

Nové hry z řady SMART Games začínají sklízet úspěchy hned od počátku svého působení na našem trhu. A ta tu máme další Každá hra představuje zároveň zábavu a také příspěvek k rozvoji inteligence vás i vašich dětí. SMART games rozvíjejí zejména logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost koncentrace a plánování. Jednotlivé hry mají různé úrovně obtížnosti. Jsou vhodné pro děti od 3 let i pro dospělé.

Všechny hry ze série SMART games vynikají zejména zajímavými herními mechanismy, kvalitním provedením herního materiálu a také krásným grafickým zpracováním.

SMART games se v současné době prodávají ve více než 100 zemích a jsou vítězem řady prestižních cen v oboru her a hraček po celém světě.

Název: IQ Twist
Originální název: IQ Twist
SMART GamesRok vydání: 2010
Věk hráčů: dětská hra, od 6 let
Počet hráčů: 1
Doba hraní: krátká hra do 20 minut
Stupeň náhody: bez náhody
Interaktivnost: komunikace není součástí hry
Humor: seriózní hra
Složitost: triviální
Počeštění: kompletně česká hra dostupná v ČR
Doporučení pro rodiny: určitě vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti

 

IQ Twist, další z řady SMART Games je tu

Hru si můžete zakoupit zde – www.hrajeme.cz.

herna Hrajeme si s ChrudimkouHru si budete moci přijít zahrát zdarma do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou v Chrudimi. Sledujte termíny jejího konání.

O další hře Tučňáci na ledu z edice SMART games si můžete přečíst v našem článku zde – https://www.chrudimka.cz/tucnaci-na-ledu-dalsi-hra-z-edice-smart-games.html.

Více o hrách Smart Games na Více na www.smarthry.cz a www.smartgames.eu.

 

Více na www.mindok.cz a www.hrajeme.cz.

MindOK

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.