Neděle, 19.5.2024
KulturaOstatní kultura

Irská taneční show v Chrudimi

Irská taneční show v Chrudimi

V pondělí 21. března 2011 se v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi od 19 hod představí taneční soubor Merlin ze Slovenska s novým programem velkolepé Irské taneční show pod názvem “Fantasy of Dance”.

Atmosféru tohoto programu působivě zvýrazňuje velkolepé scénické a světelné vyznění irských tanců a mnoho kostýmových převleků, které efektně dotváří dokonalý umělecký zážitek z představení. Tvůrci programu připravili dokonalý koktail pro všechny smysly. Pulzující energie mládí se spojuje s opojnými pocity radosti a smutku. Charakteristická irská hudba spojená s taneční virtuozitou, rafinovaná práce nohou, strhující rytmus a údernost irského stepu, to vše vytváří dokonalou taneční show.

 
Známý slovenský taneční soubor Merlin má na kontě mnoho domácích i zahraničních vystoupení a ve svém zaměření se řadí k nejlepším v Evropě. Využívá několika druhů tradičních irských tanců, které působivě propojuje do příběhů z historie, to vše za doprovodu původní irské hudby, nebo hudby, která je vytvořena speciálně pro tento projekt.

Vstupné: 330 Kč

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.