Neděle, 2.4.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Já, matka – Všechno oukej

Já, matka (kresba Dita Korbelová)

Ahoj,
tak se po týdnu opět ozývám. A začnu hned tím nejlepším, co se děje. Po osmi měsících můžu s klidným svědomím říct, že Jiříček je na sto procent a naprosto, dokonale, úplně nejvíc zdravý. To, že stále docházíme k některým lékařům a na rehabilitace neřeším, mám na mysli jakoukoliv nemoc, nějakou bakterii – něco takového, odporného, které už nikde nemá. Jupí já jéj. Byste nevěřili, jak jsem z toho šťastná.

A jelikož je to podle doktorky kluk jako buk, hned jej naočkovala. No, byla jsem z toho víc vystrašená než maličký. A opět – s přehledem a bez problémů zvládnuto. Mi ten anděl, co jej nahoře hlídá, teď vrací všechny ty stresy a strach, co jsem zažívala od jeho narození. No, co vám budu povídat, všechno je moc fajn, zalité sluncem a bez jediného mráčku.

Ne, nepřidala jsem se do žádné sekty, ale mám v sobě tolik pozitivní energie, že chvilkami si přijdu jako zfetovaná. Například dneska jsem při vaření oběda na zítřejší den… (do prkna, já ještě pečůůůů masooooo… už jsem zpět – to spálené okrájím ?) No, jednoduše jsem tančila po celé kuchyni. Malého jsem měla u sebe v židličce, kterou sice má na jídlo, ale on ji miluje i jen tak na relax a když jsem prováděla různé pohyby, velmi jej to bavilo. Však taky na konci článku máte fotku, jak byl vysmátý. Maminka ho evidentně baví.

Jinak jsem dnes zjistila, že léto bude hodně napráskané, ale aspoň bude o čem psát. Pokud to klapne, pojedeme se podívat na start Tour de France, potom navštívíme Livigno a v srpnu na týden do Čech i se psem a to jsme uvažovali nad Šumavou. Já tak začínám přemýšlet, že jako máma na mateřské se mám líp než před mateřskou. S malým to je jasné, ale i s činnostmi, které jsou okolo. Protože v době, kdy jsem pracovala, bych na tři „dovolené“ určitě nejela. Jo a jasně, to musím napsat, mám báječného chlapa. Vlastně dva chlapy!ak se radujte se mnou, opět! Ale když ono to jinak nejde.

Příští týden se dozvíte, jak Jiříček tráví tyto horké dny a když se zadaří, bude i fotka přímo z daného momentu.

Mějte se fajn!

Jacek 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Darina Krejčí

Jsem vášnivá knihomolka a máma na plný úvazek. (osobní blog)