Neděle, 14.4.2024
HudbaKultura

V Praze zahrají američtí PVRIS

V Praze zahrají američtí PVRISPVRIS, trojčlenná kapela z Bostonu, která přestala přemýšlet o tom, kam se svou hudbou vlastně patří vystoupí 7. listopadu 2017 v pražském Lucerna Music Baru. Běžné vstupenky budou v předprodeji za 390 Kč. Pro zájemce o speciální zážitek budou v prodeji také exkluzivní VIP balíčky. Ty jsou k dostání pouze na internetu.

Vize PVRIS se promítla do debutového alba PVRIS White Noise, kterému předcházelo akustické EP z dubna 2014. Album je svět sám o sobě, kolekce dynamických rockových skladeb, které kombinují společné vlivy a inspirace členů kapely. Hudebníky zajímá elektronická hudba organicky propojovaná s rockem a popem.

 

 

 

 

 

 

White Noise bylo nahráno loni v zimě s hudebníkem a producentem Blakem Harnagem, dlouholetým přítelem kapely.  Písničky na albu spojují texty a název desky, který evokuje nadpřirozené ostré zvuky, které vytváří televizní statická elektřina. Písničky osídlili duchové, i když často metaforičtí.

PVRIS již několikrát vyjeli na turné v USA a zúčastnili se v roce 2014 Warped Tour. V České republice ale nikdy nebyli a tak to pro jejich fanoušky bude velké zadostiučinění. Chtějí se věnovat hudbě, která je jen jejich. Písničkami předávají posluchačům právě tohle sdělení – a každý z nás si ho může brát po svém.

facebook.com/PVRIS | musicbar.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.