Neděle, 19.5.2024
HudbaKultura

Jarek Nohavica dává zdarma na internet své DVD

Jarek Nohavica dává zdarma na internet své DVDJako vánoční dárek poslal populární písničkář Jarek Nohavica svým fanouškům zdarma ke stažení “ruské” DVD Půlnoční trolejbus.

 

I tentokrát Jarek Nohavica připravil svým fanouškům na Štědrý den dárek. Letos jde o záznam z jeho vystoupení se speciálním repertoárem, který nazval Půlnoční trolejbus. “Jedná se o takřka hodinový záznam větší části koncertu složeného z písní Bulata Okudžavy a Vladimira Vysockého. Koncert se uskutečnil 24. října 2012 v Ruském středisku vědy a kultury v Praze,” píše Nohavica na svých internetových stránkách.

 

 

DVD je připraveno ke stažení jako jeden soubor – obraz DVD (ISO) o velikosti cca 3,5GB.
Po jeho stažení stačí soubor otevřít ve vypalovacím programu (např. Nero) a tento obraz vypálit na DVD. A jak si soubor stáhnout? Byla zvolena technologie založená na sdílení souborů P2P – torrent. Pokud nepoužíváte prohlížeč podporující torrenty přímo (např. Opera), je třeba si nejprve stáhnout klienta TORRENT a nainstalovat ho. Po jeho instalaci můžete přímo stahovat soubor obsahující DVD zde. Pokud budete mít zapnuté své PC, při takto stáhnutém DVD umožníte stahovat navzájem i ostatním zájemcům

 

PŮLNOČNÍ TROLEJBUS

Píseň pro V. V.
Píseň o příteli
Píšu historický román
Vězeňská
Před sochou Puškina
Píseň o převtělování
Bitevní plátno
On nevrátil se z boje
Ranní rozcvička
Setkání s A. S. Puškinem
Vrchol
Úvěr času
Černý kocour
Pravda a Lež
Ten kdo přede mnou s ní žil
Dialog u televizoru
Loučení s Polskem
Půlnoční trolejbus

Více na http://www.nohavica.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.