Kapela Lucie chystá rovnou tři koncerty v pražské O2 Areně

Česká rocková kapela Lucie chystá v letošním roce rovnou tři koncerty v pražské O2 Areně v rámci Evolucie Tour 2018. Konají se od 22. do 24.11. vždy od 20 hodin.

Skupina Lucie chystá na podzim tohoto roku nové album, díky kterému pojmenovali i toto fenomenální turné. Mezi tímto a posledním albem, které doposud vydali, je celkem šestnáctiroční rozdíl, takže tohle je jedinečná šance dorazit na koncert a užít si písně z nové desky naplno.

Fanoušci se mohou těšit nejen na tuto čtveřici slavných hudebníků, ale i na nové songy z již chystaného studiového alba. Dokonce na tomto koncertě zazní i všechny zásadní hity kapely spolu s celým průřezem své dosavadní existence. Jak bude koncert vypadat si můžou diváci poslechnout v koncertním videu k hitu Chci zas v tobě spát.   Zajímavostí je, že v této nahrávce tuto píseň společně se skupinou zpívá 30 000 fanoušků v publiku.

A jak to, tak u slavných osobností „bývá zvykem“, tak i toto seskupení získalo různá prestižní ocenění, mezi která se řadí cena Anděl za kategorie interpret, skupina a album dvacátého pátého ročníku jubilejního vyhlášení této hudební ceny. Kromě hudebních cen si i Lucie získala svoji přízeň u publika, což dokazuje magické číslo 100 000, které symbolizuje počet prodaných nosičů. Lucie se také drží na první příčce českého prvenství v podobě třikrát po sobě vyprodané pražské O2 Areny.

 

 

Veškeré informace ohledně koncertu naleznete
na oficiálních webových stránkách O2 Areny nebo na síti Ticketportal.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.