Keltský festival v Nasavrkách se blíží

Keltský festival v Nasavrkách se blížíJiž za měsíc proběhne v Nasavrkách tradiční festival keltské kultury Lughnasad, který pořádá občanské sdružení Boii o.s.

Letošní, již čtvrtý ročník, bude zahájen v pátek 30. července 2010 ve 20 hodin koncertem známých skupin Asonance a Spirituál Kvintet.

Akce pak pokračuje v sobotu 31. července 2010 celodenním nabitým programem – od dopoledních hodin bude pro návštěvníky připravena řada aktivit – ukázky keltských řemesel, tradiční trhy, hry a soutěže, prohlídky keltské expozice a další. Odpolední část programu bude zahájena ve 14 hodin a možná přijdou i Římané! V druhé části programu se pak mohou příchozí těšit na ukázky irských tanců, keltského boje či na kapelu Věněband. Celý festival završí v sobotu druhý koncert keltské hudby – zahrají oblíbené skupiny Shannon, Bran a Jauvajs.

 

Vstupné na koncert činí 130 Kč, na oba koncerty dohromady 220 Kč a v předprodeji můžete vstupenku zakoupit již za 200 Kč.Velkou novinkou letošního ročníku je také festivalová doprava do a z Nasavrk.

Festival Lughnasad v Nasavrkách je akcí pro celou rodinu – přijeďte se podívat i Vy!

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.boii.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.