Kinotip: Amityville: Probuzení

Amityville: ProbuzeníJiž dnes můžete v kinech shlédnout další přírůstek do série hororů Amityville, která na velkém plátně odstartovala již v roce 1979.

 

Bella (Bella Thorne ? The DUFF, Famous in love), její dvojče James (Cameron Monaghan ? seriály Gotham a Shameless) a malá sestra Juliet (Mckenna Grace ? Mr. Church, Velký dar) se se svou matkou (Jennifer Jason Leigh ? Mrs. Parker a začarovaný kruh, Osm hrozných) přestěhují do nového domu. Hlavním důvodem je, že potřebují ušetřit peníze, aby mohli pro Jamese, který je v kómatu, zaplatit nákladnou zdravotní péči. Zkrátka jsou v situaci, kdy si příliš vybírat nemohou a dům Amityville jim po všech stránkách vyhovuje. Navíc James nejen nečekaně nabyde vědomí, ale začne se zázračně uzdravovat.

Bohužel to je pro obyvatele domu pravděpodobně poslední dobrá zpráva. Jejich radost totiž netrvá dlouho. V domě se začnou dít i další nadpřirozené jevy a ty už nejsou tak radostné. Spíše děsivé. Bella začne matku podezřívat, že jim o jejich novém domově neřekla úplně všechno. A její tušení se brzy potvrzuje. Dozvídá se, že žijí v nechvalně známém domě Amityville, o kterém se už několik desetiletí vypráví děsivé a krvavé historky. Nyní se potvrzuje, že to nejsou pouhé legendy. Boj o přežití v domě plném zla právě začíná.  (CinemArt)

 

Oficiální premiéra filmu je 28. září 2017.

 

Horor / Thriller
USA, 2017, 85 min

Režie: Franck Khalfoun

Scénář: Franck Khalfoun

Kamera: Steven Poster

Hudba: Robin Coudert

Hrají: Bella Thorne, Jennifer Jason Leigh, Cameron Monaghan, Jennifer Morrison, Mckenna Grace, Thomas Mann, Kurtwood Smith, Taylor Spreitler, Hunter Goligoski

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/309459-amityville-probuzeni/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.