Kinotip: Creed II

První Creed z roku 2015 měl neuvěřitelný úspěch hlavně u milovníků boxu a Rockyho Balboa. Nostalgie samozřejmě zafungovala taky a vy se můžete již dnes přesvědčit, zda tento recept zafunguje i podruhé.

 Adonis Creed (Michael B. Jordan – Kronika, Black Panther) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní.

Spolu s Rockym (Sylvester Stallone – Rocky, Rambo: První krev) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně – nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.   (Forum Film CZ)

 

Oficiální premiéra je stanoven na 22. listopadu 2018.

 


Drama / Sportovní
USA, 2018, 130 min

Režie: Steven Caple Jr.

Scénář: Sylvester Stallone, Cheo Hodari Coker

Kamera: Kramer Morgenthau

Hudba: Ludwig Göransson

Hrají: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Russell Hornsby, Wood Harris, Phylicia Rashad, Ivo Nandi, Andre Ward, Christopher Mann, Brigitte Nielsen, Milo Ventimiglia

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/549778-creed-ii/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.