Kinotip: Dítě Bridget Jonesové

Dítě Bridget JonesovéBridget Jonesová nás už potřetí nechá nakouknout do svého deníku, opět v podání Renée Zellwegwer.

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová (Renée Zellwegwer – Jerry Maguire, Návrat do Cold Mountain) je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey – Na sv. Valentýna, seriál Chirurgové). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth – Králova řeč, Kingsman: Tajná služba) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí“ hotovo.

Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson – Kouzelná chůva Nanny McPhee, Muži v černém 3), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku“. Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná.(CinemArt CZ)

 

Oficiální premiéra je stanovena na 15. září 2016.

 

Komedie / Romantický
Velká Británie / Francie / Irsko / USA, 2016, 123 min

Režie: Sharon Maguire

Scénář: Helen Fielding, Dan Mazer, Emma Thompson

Kamera: Andrew Dunn

Hudba: Craig Armstrong

Hrají: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, Emma Thompson, Shirley Henderson,Sarah Solemani, Jim Broadbent, James Callis, Celia Imrie, Sally Phillips, Gemma Jones, Enzo Cilenti, Ed Sheeran, Mark Arnold, Lasco Atkins, Adam Prickett, Clem So, Marilyn May James,Martyn Mayger, Ben Willbond, Lee Nicholas Harris, Adam Leese, Cedric Tylleman, Shaun Newnham, Attila G. Kerekes, Kornelia Horvath

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/267969-dite-bridget-jonesove/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.