Kinotip: Jack Reacher: Nevracej se

Jack Reacher: Nevracej seV kinech uvidíme již druhé filmové zpracování o bývalém vojenském vyšetřovateli Jacku Reacherovi, podle předlohy britského spisovatele Lee Childa.

 

Reacher (Tom Cruise – Nevědomí, Na hraně zítřka) nejraději pracuje tam, kde by byl oficiální postup příliš zdlouhavý. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl.

Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové (Cobie Smulders – Jak jsem poznal vaši matku, Avengers) ze špionáže. Krásku s dosud neposkvrněnou pověstí, kolem které začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé, chtěl původně pozvat na večeři. Teď ji musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu. Někomu se to samozřejmě nelíbí a ten Někdo bude chtít Reachera pořádně klepnout přes prsty.

Neváhá k tomu přitom využít i ty nejodpornější prostředky, jako je likvidace Reacherovy dcery, o jejíž existenci on sám dosud neměl tušení. Tady jde totiž o hodně.(CinemArt CZ)

 

 

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 20. října 2016.

 

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2016, 116 min

Režie: Edward Zwick

Předloha: Lee Child (kniha)

Scénář: Richard Wenk, Edward Zwick, Marshall Herskovitz

Kamera: Oliver Wood

Hudba: Henry Jackman

Hrají: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper, Aldis Hodge, Danika Yarosh, Patrick Heusinger, Holt McCallany, Christopher Heskey, Jason Douglas, Michael Papajohn, Billy Slaughter, Sabrina Gennarino, Rachel Varela, Divine Prince Ty Emmecca, Bob Walker, Juan Gaspard, John L. Armijo, Sean Boyd, Hunter Burke, Chris Angerdina, Julia Holter, Teri Wyble,Judd Lormand

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/359552-jack-reacher-nevracej-se/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.