Sobota, 3.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Night shopping v hororovém stylu v Paláci Pardubice

Night shopping v hororovém stylu v Paláci PardubiceObchodní centrum Palác Pardubice nabízí ideální příležitost, jak si atmosféru podzimního deštivého počasí ještě okořenit. Přijďte si v pátek 21. října 2016 s dětmi užít děsivě zábavný program, nebo prostě jen vyrazte na nákupy, protože navás čekají přímo strašidelné slevy.

Od 16:00 se můžete těšit na Pepu Kudrnu, který zahájí celou akci dětským programem. Ten bude plný hororových her, soutěží, workshopů a děti se mohou těšit i na drobné odměny. V 19:00 převezme mikrofon známý český moderátor Honza Musil. Spolu s ním se můžete těšit na strašidelný program pro dospělé, taneční vystoupení, ukázky profesionálních maskérů a dokonce přijede i Dracula, tedy Daniel Hůlka. Součástí večera budou samozřejmě již zmiňované slevy a také velká soutěž u strašidelného stromu o zájezd a další hodnotné ceny, např. televizi, tablet či nabitou dárkovou kartu do obchodního centra. Slevové knížky budou od 10. října připraveny na infostánku nebo volně dostupné na webu www.palacpardubice.cz. Celá akce potrvá až do 22 hodin.

Tak seberte odvahu, využijte prodloužené otevírací doby a přijďte 21. října do Paláce Pardubice na lehce kontroverzní, nečekaný, ale v první řadě zábavný program! Kompletní program a více informací se dozvíte na www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku PALÁC Pardubice.

Night shopping v hororovém stylu v Paláci Pardubice

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.