Kinotip: Jumanji: Vítejte v džungli!

Před dvaadvaceti lety ve stejnojmenném filmu Robin Williams hrál deskovou hru. Doba, ale pokročila a remake oblíbené klasiky z roku 1995, který již dnes můžete shlédnout v kinech, se odehrává ve virtuální realitě, ale stále jde o to samé, vyhrát.

Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli – zvanou Jumanji – ocitají se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a zcela doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili: z počítačového hráče Spencera se stává odvážný dobrodruh (Dwayne Johnson – Kráčející skála, Hercules), náruživý sportovec Fridge přijde (dle svých slov) “o horního půl metru těla” a stane se z něj drobný génius (Kevin Hart – Dokonalý svědek s.r.o., Centrální Inteligence), ze všemi oblíbené Bethany se stává profesor ve středním věku (Jack Black – Škola ro(c)ku, Husí kůže) a zamlklá samotářka Martha je proměněna v drsnou bojovnici (Karen Gillan – Strážci Galaxie, The Circle). Společně zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát – musíte ji přežít. Aby hru pokořili a mohli se vrátit do skutečného světa, musejí se vydat na nejnebezpečnější dobrodružství svého života, objevit, co před 20 lety opustil Alan Parrish a také se naučit sami sebe vnímat zcela odlišně – jinak ve hře uvíznou navěky…   (Falcon)

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 21. prosince 2017.

 

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Akční / Komedie
USA, 2017, 119 min

Režie: Jake Kasdan

Scénář: Chris McKenna, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Erik Sommers

Kamera: Gyula Pados

Hudba: Henry Jackman

Hrají: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart, Nick Jonas, Virginia Newcomb,Missi Pyle, Bobby Cannavale, Maribeth Monroe, Madison Iseman, Rhys Darby, Tim Matheson,Alex Wolff, Morgan Turner, Juan Gaspard, Marin Hinkle, Ser’Darius Blain

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/64011-jumanji-vitejte-v-dzungli/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.