Kinotip: Kingsman: Zlatý kruh

Kingsman: Zlatý kruhTři roky starý komerčně i divácky úspěšný filmový hit, který vynikal humorem a nápaditou akcí, právě dnes v kinech rozšiřuje režisér Matthew Vaughn o pokračování s názvem Kingsman: Zlatý kruh.

 

Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení a jejímž cílem je bezpečný svět. V dalším pokračování Kingsman: Zlatý kruh čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět. (CinemArt)

Ve filmu si kromě navrátilců Colin Firth (Králova řeč, Dítě Bridget Jonesové), Taron Egerton (Legendy zločinu, Orel Eddie) a Mark Strong (Sherlock Holmes, Kick-Ass) si zahrají i nové tváře jako Julianne Moore (Daleko do nebe, Pořád jsem to já), Halle Berry (Ples příšer, Atlas mraků), Channing Tatum (G. I. Joe, 21 Jump Street), Jeff Bridges (Tron, Král rybář) a dokonce i Sir Elton John.

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 21. září 2017.

 

Akční / Dobrodružný / Komedie
USA / Velká Británie, 2017, 141 min

Režie: Matthew Vaughn

Předloha: Mark Millar (komiks), Dave Gibbons (komiks)

Scénář: Matthew Vaughn, Jane Goldman

Kamera: George Richmond

Hudba: Henry Jackman, Matthew Margeson

Hrají: Taron Egerton, Halle Berry, Julianne Moore, Channing Tatum, Colin Firth, Mark Strong, Sophie Cookson, Pedro Pascal, Jeff Bridges, Edward Holcroft, Poppy Delevingne, Hanna Alström, Vinnie Jones, Elton John, Lena Endre, Juha Pihanen, Samantha Womack, Anthony Milton, Björn Granath, Grant Crookes, Tobias James-Samuels, Lee Nicholas Harris

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/52975-kingsman-zlaty-kruh/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.