Kinotip: Loganovi parťáci

Loganovi parťáciOscarový režisér Steven Soderberg se vrací z filmového důchodu, který oznámil před pěti lety. Jestli udělal správně, se můžete jít do kin přesvědčit už dnes u filmu Loganovi parťáci.

 

Bratři Loganovi žijí v úplném zapadákově, nemají peníze, nemají práci a na krku mají rodinnou tradici smolařů a looserů, která na jejich jméně sedí už téměř sto let. Jméno Logan je v tomhle kraji synonymem pro prohru. Říká se, že bratři Loganovi jsou idioti. Jimmy Logan (Channing Tatum – 21 Jump street, Jupiter vychází) se rozhodne otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů během největšího a nejslavnějšího automobilového závodu v Americe.

To je slušná suma peněz, a proto potřebuje do party svého bráchu s jednou rukou (Adam Driver – Hladová srdce, Star Wars: Síla se probouzí), musí dostat z vězení místního odborníka na loupeže všeho druhu (Daniel Craig – Muži, kteří nenávidí ženy, Skyfall), odborníka na počítače a všechny ty internety a další pomocníky. Vypadá to jako naprosto šílený nápad, ale výhodou natvrdlých lupičů je, že si všichni myslí, že jsou… natvrdlí.  (Bontonfilm CZ)

 

 

 

 

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 31. srpna 2017.

 

Komedie / Krimi / Drama
USA, 2017, 119 min

Režie: Steven Soderbergh

Scénář: Rebecca Blunt

Kamera: Steven Soderbergh

Hudba: David Holmes

Hrají: Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig, Riley Keough, Hilary Swank, Sebastian Stan, Seth MacFarlane, Katherine Waterston, Katie Holmes, David Denman, Jack Quaid, Jim O’Heir,Brian Gleeson, Macon Blair, Dwight Yoakam, Joshua Hoover

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/453197-loganovi-partaci/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.