Kinotip: Sebevražedný oddíl

Sebevražedný oddílFilm Sebevražedný oddíl navazuje přímo tam, kde skončil Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, kdy po smrti Supermana se vláda rozhodne pro trochu extrémní způsob, jak zlikvidovat kriminalitu metalidí.

Přísná policejní důstojnice Amanda Wallerová (Viola Davis – Zmizení, Enderova hra) má nápad na sestavení týmu složený z těch nejhorších zadržených kriminálníků a využít jejich smrtících a nadpřirozených dovedností ve službách zákona. Jako první zacílí na posedlou archeoložku June Mooneovou alias Enchantress (Cara Delevingne – Papírová města, S tváří anděla). Když je Midway City ohrožováno silným a záhadným nepřítelem, rozhodne s Wallerová pokračovat ve verbování. Zprostředkuje dohodu s celým oddílem trestanců. Jako první dostane šanci na nápravu Deadshot (Will Smith – Já, robot, Ali), další kdo bude mít šanci se dostat z klece je Harley Quinn (Margot Robbie – Vlk z Wall Street, Legenda o Tarzanovi) i Diablo je vypuštěn ven ze svého ohnivzdorného vězení (Jay Hernandez – Hostel, Karanténa). Boomerang (Jai Courtney – Divergence, Terminátor Genisys) a Slipknot (Adam Beach – Kovbojové a vetřelci, Kód Navajo) dostanou ještě jednou do rukou své oblíbené zbraně a Killer Croc (Adewale Akinnuoye-Agbaje – Mumie se vrací, Věc: Počátek) se vynořuje z bažiny. Všichni mají jedinou podmínku: plňte rozkazy nebo zemřete. Na její plnění má dohlédnout tvrdý velitel oddílu Rick Flag (Joel Kinnaman – Noční běžec, Robocop), samurajka Katana (nováček Karen Fukuhara) a samozřejmě výbušnina připevněná k jejich krkům od Wayne Enterprises. Nicméně příjezd potetovaného zločince s Gotham City Jokera (Jared Leto – Klub poslední naděje, Alexand Veliký), který může zničit plány Sebevražedného oddílu tím, že se spojí se svou velkou láskou Harley Quinn.

 

Oficiální premiéra je stanovena na 4. srpna 2016.

 

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
USA, 2016, 123 min

Režie: David Ayer

Předloha: John Ostrander (komiks)

Scénář: David Ayer

Kamera: Roman Vasyanov

Hudba: Steven Price

Hrají: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Cara Delevingne, Adam Beach, Ben Affleck, Jim Parrack, Common, Alex Meraz, David Harbour, Corina Calderon, Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Mark Quigley, Amos Stern, Brianna Goldie, Justin Moses

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/266805-sebevrazedny-oddil/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.