Kinotip: Sicario – Nájemný vrah

Sicario: Nájemný vrahSkvěle obsazený akční thriller udeří do kin již dnes.

Agentka FBI Kate Macerová (Emily Blunt – Na hraně zítřka) a její partner Reggie (Daniel Kaluuya – Johnny English se vrací) pracují společně v Arizoně na oddělení pro pátrání po pohřešovaných osobách. Kate je však náhle přizvána skupinou mužů, aby se k nim přidala a společně utvořili úderný tým, který má za úkol chytit známého drogového barona Manuela Diaze (Bernardo P. Saracino – Frontera). Kate brzy zjišťuje, že vše není tak prosté, jak to vypadalo na počátku. Chování jejích nových kolegů je podezřelé, zejména pak chování tajemného poradce Alejandra (Benicio Del Toro – 21 gramů), který má k obchodu s drogami možná blíže, než si ostatní myslí.

Režie se chopil kanadský rodák Denis Villeneuve (Zmizení). Kromě výše zmíněných si ve filmu zahraje třeba i Josh Brolin (nedávno se v kinech objevil ve filmu Everest), Jon Bernthal (seriál Živý mrtví), Victor Garber (Titanic) nebo třeba Jeffrey Donovan (Hitch: Lék pro moderního muže).

 

 

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 29. října 2015.

 

 

Akční / Krimi / Drama
USA, 2015, 121 min

Režie: Denis Villeneuve

Scénář: Taylor Sheridan

Kamera: Roger Deakins

Hudba: Jóhann Jóhannsson

Hrají: Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin, Victor Garber, Jon Bernthal, Daniel Kaluuya,Jeffrey Donovan, Raoul Trujillo, Julio Cedillo, Hank Rogerson, Maximiliano Hernández, Lora Martinez-Cunningham, Dylan Kenin, Kevin Wiggins

ČSFD:    http://www.csfd.cz/film/371352-sicario-najemny-vrah/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.