Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Kinotip: Solo: Star Wars Story

Nové Star Wars filmy bez epizodního označení v názvu se zatím dočkaly obecně lepšího a méně rozporuplného přijetí. Po Rogue one je film o jedné z nejoblíbenějších postav kánonu Hvězdných válek, Hanu Solovi, druhý v pořadí, zda úspěšně naváže na svého neepizodního předchůdce , se můžete přesvědčit již dnes.

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii (Alden Ehrenreich – Pravidla neplatí, Ave, Caesar!). V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu (Joonas Suotamo), svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana (Donald Glover – Marťan, Vzkříšení démona).  Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars.   (Falcon)

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 24. května 2018.

 


Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2018, 135 min

Režie: Ron Howard

Scénář: Jonathan Kasdan, Lawrence Kasdan

Kamera: Bradford Young

Hudba: John Powell

Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Joonas Suotamo, Phoebe Waller-Bridge, Richard Dixon, Jon Favreau, Ian Kenny,Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Kiran Shah, Alice Hewkin,Samantha Colley, Sam Witwer

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/377466-solo-star-wars-story/prehled/ 

 


 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.