Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Charts Club 2018 #19

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Backstreet Boys, Fifth Harmony, nebo Bohemian Rhapsody!

Backstreet Boys – Don’t Go Breaking My Heart

Velké legendy z devadesátek jsou zpět! A ukazují, že jejich kariéra ještě rozhodně nemá našlápnuto k nekonečnému hraní starých hitů. Jejich nejnovější písnička Don’t Go Breaking My Heart je toho jasným důkazem. Během první hodiny od vydání se stala nejstreamovanějším songem na itunes. Pretty impressive, huh? Je to opravdu pecka. Klukům to tančí jako za mlada, a jejich hudba rozhodně nestagnuje kdesi v minulosti. Naopak je inspirovaná moderními umělci jako Zedd, a za zmínku stojí i jejich, spíše myšlenková než studiová, spolupráce se Stevem Aokim. Před vydáním si BSB nebyli vůbec jistí, jak bude jejich písnička přijata, ale vše dopadlo nejlépe jak mohlo. Takže už brzy nějaké nové album, co kluci?

 

 

Poslední sbohem od Fifth Harmony?

Ano, čekalo se to, ale i tak to zabolí u srdíčka každého fanouška skupiny Fifth Harmony. Skupina vydala svůj poslední singl, po kterém nastává konec fungování této skupiny jako celku. Je to ohlášeno jako hiatus, což v podstatě znamená, že se nejedná o definitivní konec, a že skupinu budeme moci vidět v budoucnosti ještě vystupovat. Ale vzhledem k okolnostem to rozhodně nebude v nejbližších letech. Zpěvačky se teď budou soustředit na sólovou kariéru, což je alespoň jedna dobrá zpráva. Poslechněte si jejich prozatím poslední song, který je doplněn o vizuálně zajímavé video. Písnička zní tak nějak nostalgicky s mírným nádechem naděje. Nebo se mi to jenom zdá?

 

 

I Prevail – Rise

Máte chuť na trochu pořádného rocku? Tušil jsem to. A tak do Charts Clubu s radostí zařadím nejnovější singl od kapely I Prevail. Tato rocková kapela pochází z Michganu, USA. Ve své zemi si získává více a více fanoušků, a rozhodně ne náhodou. Má svůj jedinečný styl vtipného a zároveň narativního působení. A do svých písniček to dokáže dokonale vtisknout. Podívejte se na videoklip, který vás zavede do arkádové herny.

 

 

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody je životopisný film o kapele Queen, který se odehrává mezi lety 1970 a 1985, konkrétně je to období od založení kapely až po koncert Live Aid. Film vzniká pod taktovkou zkušeného režiséra Bryana Singera, který je známý hlavně díky režírování superhrdinské série filmů X-Men. Nejznámější jméno mezi doposud odhalenými herci je Rami Malek, který ztvární roli Freddieho Mercuryho. Hrál ve filmu Noc v muzeu, měl hlavní roli v seriálu Mr. Robot, a fanoušci videoher ho můžou znát jako Joshuu z populární hororové hry Until Dawn. Doufám, že se film podaří. Nakonec tak legendární skupina jako Queen by si to určitě zasloužila.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk