Kinotip: Spectre

SpectreJmenuje se Bond, James Bond a už dnes se můžete jít podívat do kin, jak nakope další zloduchy už po čtyřiadvacáté.

Záhadný vzkaz z minulosti pošle Jamese Bonda (Daniel Craig – Skyfall) na tajnou misi do Mexico City a nakonec ho pátrání zavede až do Říma, kde potká Luciu Sciarra (Monica Belluci – Asterix a Obelix: Mise Kleopatra). Krásnou a nedostupnou vdovu nechvalně známého zločince. Agent 007 vnikne na tajnou schůzku a odhalí tak existenci zločinné organizace známou pod jménem SPECTRE.

Mezitím v Londýně nový šéf Centra pro národní bezpečnost Max Denbigh (Andrew Scott – seriál Sherlock) chce vědět vše o Bondově tajné misi a zpochybňuje důležitost organizace MI6, kterou vede M (Ralph Fiennes – Schindlerův seznam). Bond tajně požádá Moneypenny (Naomie Harris – 28 dní poté) a Q (Ben Whishaw – Atlas mraků), aby mu pomohly vypátrat Madeleine Swannovou (Léa Seydoux – Hanebný pancharti) dceru Bondovi staré nemesis Pana Whitea (Jesper Christensen – Tlumočnice), která může svými znalostmi pomoci rozplést síť tajemství celé SPECTRE. Jako dcera nájemného zabijáka rozumí Jamesi Bondovi, tak jak ostatní nikdy nebudou.

Jak Bond proniká blíže a blíže k srdci celé SPECTRE, zjišťuje mrazivé propojení mezi ním a nepřítelem (Christoph Waltz – Nespoutaný Django), kterému je na stopě.

Film Spectre režíruje stejně jako předchozí Bondovku Skyfall Angličan Sam Mendes (Americká krása). Pokud jsou oficiální hlášení pravdivá, měl by režírovat i další film s Jamesem Bondem, který by se měl v kinech objevit v roce 2018.

Oficiální kino premiéra je stanovena na 5. listopadu 2015.

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller
Velká Británie / USA, 2015, 150 min

Režie: Sam Mendes

Scénář: John Logan, Neal Purvis, Robert Wade, Jez Butterworth

Kamera: Hoyte Van Hoytema

Hudba: Thomas Newman

Hrají: Daniel Craig, Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux,Dave Bautista, Christoph Waltz, Monica Bellucci, Andrew Scott, Jesper Christensen, Stephanie Sigman

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/328151-spectre/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.