Kinotip: Ten, kdo tě miloval

Pokud máte rádi komedie a komedie ve kterých má prsty Marie Poledňáková, tak by jste si neměli nechat ujít další z nich. Již dnes v kině.

Kpt. Kalina (Pavel Řezníček – Labyrint, Škola na výsluní) policista, milující manžel a skvělý otec, se stane obětí autonehody. Z pozice ducha sleduje vyšetřování vlastního úmrtí. Dochází při něm k mnoha humorným a nečekaným situacím, protože ho vede více jeho rodina, než členové policejního sboru… Postupně se začínají objevovat drobné indicie, že všechno nemuselo být tak, jak se zdálo. Partnerská důvěra je narušena, stačí pár fotek, slov a Vanda (Soňa Norisová – Václav, Ve stínu) začne mít podezření, že jí mohl být manžel nevěrný.

Dva kluci, maminka Vanda a babička (Eva Holubová – Pelíšky, Účastníci zájezdu) rozjíždějí vyšetřování na vlastní pěst. Vanda se setkává s Kalinovou domnělou milenkou Irinou (Lívia Bielovič – Les mrtvých, Metanol), která po ní chce, aby dotáhla to, co jí Vandy manžel kpt. Kalina slíbil a nedokončil. Nastává nečekaná eskapáda událostí s jasným účelem dobrat se pravdy, do které je Kalinovými zasvěcen ještě rodinný přítel nepraktický praktický lékař (Hynek Čermák – Nevinnost, Gangster Ka).

Klíčový materiál opouští Kalinův sejf prostřednictvím všetečné tchýně, aby byl se dostal do rukou nic netušícího doktora a zamotal hlavy policistům. Vandě se nakonec za pomocí synů podaří rozluštit zaheslovaný soubor v počítači svého muže, který jí dá nejen odpověď na všechny otázky vzniklé nedůvěry, ale zejména pomůže úspěšně vyřešit poslední případ kpt. Kaliny.  (Falcon)

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 8. listopadu 2018.

 


Komedie / Rodinný / Krimi

Česko, 2018, 90 min

Režie: Jan Pachl

Předloha: Marie Poledňáková (kniha)

Scénář: Jan Pachl

Kamera: Pavel Berkovič

Hudba: Tadeáš Věrčák

Hrají: Soňa Norisová, Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Eva Holubová, Lukáš Vaculík, Václav Postránecký, Lívia Bielovič, Kryštof Racek, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Ester Kočičková, Viktor Antonio, Lukáš Příkazký, Jitka Smutná, Simone Hrášková, Martin Sitta

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/551056-ten-kdo-te-miloval/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.