Kinotip: Všechno nejhorší

Všechno nejhoršíJiž dnes v kinech můžete shlédnout slasher hororovou variaci na legendární film s Billem Murrayem Na hromnice o den více ,od amerického scénáristy a režiséra Christophera Landona.

 

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? Přitom, když se vysokoškolačka Tree (Jessica Rothe ? La La Land, Wolves) probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně. A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky. S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít.  (CinemArt)

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 2. listopadu 2017.

 

Horor / Mysteriózní / Thriller
USA, 2017, 96 min

Režie: Christopher Landon

Scénář: Scott Lobdell

Kamera: Toby Oliver

Hudba: Bear McCreary

Hrají: Jessica Rothe, Israel Broussard, Charles Aitken, Rachel Matthews, GiGi Erneta, Ruby Modine, Rob Mello, Laura Clifton

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/509285-vsechno-nejhorsi/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.