Knižní tip – Šťastná máma

Knižní tip - Šťastná mámaBýt matkou není nic snadného. O to je to pak horší, když chcete být šťastnou matkou. Ne každá na to má prostě vlohy. Pokud patříte mezi ty méně šťastné a netalentované matky a přesto chcete být šťastnou mámou, tato věcná knížka plná jednoduchých rad je přesně pro vás!

 

 

Jak tedy být onou šťastnou mámou?

Meagan Francisová, matka pěti dětí, vám spolu s kolektivem z časopisu Parenting odhalí deset překvapujících a jednoduchých tajemství, jak se stát šťastnější mámou.

Pokud jste matkou, víte, co potřebujete. A přesně o tom autorka ve své knize píše. Tento vtipný a rozkošný návod jak být šťastnou matkou vám ukáže tu správnou cestu, kterou je třeba se v mateřství ubírat.

Těchto deset tajemství, která vám pomohou užívat si mateřství, si zamilujete. Nezapomeňte, že všechny mámy potřebují spřízněné duše, trochu zvolnit, stanovit si nižší cíle, ale zároveň ani nezapomenout na otce.

NoxiVtipné a duchaplné finty jak ignorovat vševědoucí radili, ale i to jak se těšit z dětí a užívat si mateřství vám zpříjemní nejen dny na mateřské dovolené.
Mimo postřehů a rad autorky, v knize najdete i množství výpovědí obyčejných matek, jejichž zážitky jsou přesně takové, jako ty vaše.

Ohlasy na Šťastnou mámu

„Tato kniha je převratná v tom, že můžete být dobrým rodičem a přitom si to užívat.”
– Ada Calhoun, autorka Instinktive Parenting (Instinktivní rodičovství)

„Šťastná máma je plná rád, které potřebujete právě tehdy, kdy nevíte, jak dál. Každé mámě se hodí.”
– Jenna McCarthy, autorka The Parent Trip (Výlet do rodičovství)

„Přistihla jsem se, jak si podtrhávám některé pasáže a nahlas se směju nad věcmi, které znám. Tento moudry a zábavný pohled na mateřství je skvělým nástrojem pro každou mámu, která chce být nejšťastnější, jak dokáže.”
– Gretchen Rubin, autorka The Happiness Project, bestselleru New York Times.

„Šťastná mama je doslova nabitá tipy, díky kterým se nám uleví a ulehčí.”
– Heather Flett a Whitney Moss, autorky Rookie Mom’s Handbook (Příručka nezkušené mámy)

„Číst tuto knihu je jako klábosit s kamarádkou, která vám poskytne všechno potřebné – podporu, rady i smích.”
– Brett Paesel, autorka Mommies Who Drink (Mámy, co pijí)

Knihu Šťastná máma vydává vydavatelství NOXI. Zakoupit ji můžete na www.bux.cz anebo ve vašich knihkupectvích za 249 Kč.

ISBN: 978-80-8111-165-5
EAN: 9788081111655
Formát: 147 x 197
Počet stran: 144
MOC: 249 Kč

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.