Sobota, 9.12.2023
KnihyKultura

Knižní tip: Šťastný Snoopy – Sebrané stripy Peanuts

Knižní tip: Šťastný Snoopy - Sebrané stripy PeanutsV sešitu Šťastný Snoopy předkládáme malým i velkým čtenářům dobrodružství věčně hladového bígla Snoopyho a jeho přátel, která se udála v roce 1965.

A proč vydávání sebraných stripů Peanuts začínáme zrovna rokem 1965? Snoopy si poprvé nasadil na hlavu přilbu a stal se leteckým esem z první světové války; poprvé se setkal s drakožravým stromem, zamiloval se při bruslení do bíglice, pokoušel se stát slavným spisovatelem a také si pečlivě střežil tajemství, že na Měsíci jsou psi, a v dubnu 1965 se všichni objevili na obálce prestižního časopisu Time … zkrátka tehdy se Snoopy, jeho páníček Charlie Brown, malá Sally, co se nechce učit matematiku, hubatá Lucy, hudební nadšenec Schroeder a ostatní stali opravdovými celebritami.

Laskavý humor dětské party, v níž si každý čtenář snadno najde svého oblíbence, se poprvé v sešitové formě dostává i před české publikum.

Buďte i vy nehorázně šťastní jako Snoopy!

 

 

 

 

Autor: Charles Schulz
Žánr: komiks
Doporučeno od: 8 let
EAN: 9788025902325

Počet stran: 64 stran
Formát: 210×297 mm – brožovaná lepená
Nakladatelstvi: PLUS
Jazyk vydání: čeština
Řada: Peanuts – sebrané stripy
Datum vydání: 5. března 2014

E-shop: www.albatrosmedia.cz
Ukázková kapitola: www.albatrosmedia.cz

 

Knižní tip: Šťastný Snoopy - Sebrané stripy Peanuts

Plus

Nakladatelství PLUS sezaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu různých žánrů s důrazem na angloamerickou a českou prózu, věnuje se též objevné literatuře non-fiction a komiksům. Mezi vydávané autory patří spisovatelská esa jako Graham Greene, J.G. Ballard, J. K. Rowlingová, H. P. Lovecraft, Josef Škvorecký nebo Ondřej Neff.

AlbatrosMedia, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až kroku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.