Knižní tip – Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht…

Knižní tip - Nebe v huběVyprávění či spíš povídání, fotografie a neuvěřitelných 300 skvělých receptů u nichž se Zdeněk Troška dušuje, že ani jeden není jeho!

O to radši však jídla podle nich připravuje – patří totiž k jeho oblíbeným. Jak sám autor říká:“A proto – buďte pozdraveni, všichni milí vyznavači dobrého jídla a uměni kuchařského, neboť hle, jest opravdu tím nejmilovanějším a nejdůležitějším v našem životě! Dobře si uvařit a dobře se najíst je neochvějnou jistotou v každé době, ať je režim, jaký chce! Je to radost trvající, vysoko převyšující všechny ostatní radovánky. Že láska prochází žaludkem je svatá pravda, ale to mladým nevymluvíte, na to musí přijít sami. Ti se zprvu spokojí s hamburgery, konzervami a jiným podobným elentem, jak říkávaly naše babičky. Ale časem – hyn sa hukáže!!! Proto jezte, pochutnávejte si, poznávejte a zkoušejte nové recepty, ale nezapomínejte na ty naše české a slovenské, osvědčené a prostě nejlepší„!

 

 

 

 

 

Název knihy: Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht…
Autor: Zdeněk Troška
Nakladatelství: NOXI
EAN: 9788089179626
ISBN: 978-80-89179-62-6
Počet stran: 150
Rozměr: 175 x 241 mm
E-shop: http://www.noxi.cz

O autorovi:

Zdeněk Troška (*1953) je český režisér. Pochází z jihočeských Hoštic u Volyně, které představil ve svých filmech.

Absolvoval strředoškolské studium na Lycée Camot ve francouzském Dijone a potom filmovou a televizní režii na pražském FAMU, kterou ukončil v roce 1978.

V roce 2010 byl porotcem premiérové česko-slovenské soutěže Talentmánie.

Jako režisér je známy především sérií filmů Slunce, seno,…, a Kameňákem, a pohádkami Princezna ze mlejna, Z pekla štěstí.

 

 

NoxiVydavatelství NOXI působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková.

Čtenářům nabízí úspěšné tituly, které se v zahraničí staly bestsellery, především pak knihy o zdravém životním stylu ale i kvalitní beletrii.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.