Knižní tip – Od toho chlapa ruce pryč!

Knižní tip - Od toho chlapa ruce pryč !Najít správného chlapa dá někdy pořádnou fušku. I když věříte, že je to ten pravý, s kterým chcete prožít svůj život a mít s ním děti, může se z něj po čase vyklubat sobec, hulvát, infantilní kluk nebo sebestředný narcista. Dalo se tomu předejít? Všímaly jste si varovných signálů, které by vás včas upozornily?

Možná jste přehlížely, jak musí každé rozhodnutí probrat s maminkou. A že vás vlastně nepředstavil svým přátelům? Podezřele často si holil celé tělo a po sexu se choval jaksi zvláštně. Utečte včas, ušetříte si tak mnoho promarněných měsíců. Tato fascinující kniha vám pomůže vyhnout se katastrofálnímu omylu.

 

Najdete v ní 200 varovných signálů v chování mužů, které byste za žádných okolností neměly ignorovat. Maminčin mazánek, nemehlo, surovec, panovačný hlupák či kariérista, který vás pouze vodí za nos. To vše dokážete odpozorovat a vyhnout se pozdějšímu zklamání. Jen je třeba vědět, jak na to.

Po přečtení této knihy se budete na muže dívat bez růžových brýlí a dobře si rozmyslíte, jestli ty jeho malé nevinné chybičky nejsou náhodou předzvěstí katastrofy.

Autorky populárního amerického blogu The Little Black Blog of Big Red Flags spojily síly a svůj hit vydaly knižně. Vlastní zkušenosti ze vztahů a stovky příspěvků na blogu od čtenářek sepsaly do vtipné sbírky moudrostí plné neocenitelných rad. “Ohromná kniha. Milujeme ji!” napsal světoznámý magazín Elle.

Určitě zajímavý tip na vánoční dárek.

 

Název: Od toho chlapa ruce pryč !
Autor: NatashaBurton, Julie Fishman, Meagan McCrary
Nakladatelství: Lucka Bohemia s.r.o.
Lucka Bohemia s.r.o.Rok vydání: 2013

Počet stran: 248
Vazba: vázaná
Rozměr: 188 x 139

EAN: 9788087814017
ISBN: 978-80-87814-01-7
Jazyk: česky
E-shop: www.luckabohemia.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.