Putování s rytířem Toulovcem

putovani_s_rytirem_toulovcem_1Zábavné putování po krásách i záhadách Litomyšle ukáže dětem rytíř Toulovec z Dobrého divadla.

Rytíř Toulovec ukáže dětem hravou formou krásy a tajemství města Litomyšl. Litomyšlskými ulicemi se prochází ctnostný rytíř Toulovec, který představí malým dětem i učitelům milovanou Litomyšl. V dobovém oblečení Vás provede klášterními zahradami, povypráví o renesančním zámku a vystoupáte s ním do litomyšlských věží. Dětem ukáže muzeum hraček, zahraje si s nimi na schovávanou a v případě zájmu naučí děti střílet z kuše. Rytíř Toulovec vyhrál 2. místo v soutěži o nejlepší projekt Pardubického kraje, proto by byla škoda nechat si ujít procházku obrozeneckou Litomyšlí.

S rytířem jde hlavně o zážitky. Děti se prostřednictvím her dozvědí zajímavosti o Litomyšli a díky tomu, že má rytíř své město rád, děti i Vás seznámí s jeho historií hravou formou. Prohlídka se dá individuálně domluvit podle vašich časových možností. Rytíř během letošního roku daroval 9 000 Kč na organizování pohádek pro děti v Hradci Králové a v Litomyšli.

Více informací se dozvíte na: www.rytirlitomysl.cz.

putovani_s_rytirem_toulovcem_2

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.