Koncem srpna propukne na Řípu OZZYMÁNIE

Koncem srpna propukne na Řípu OZZYMÁNIEKmotr heavy metalu OZZY Osbourne přijde k Řípu a stane se vládcem naší země.

Na mezinárodním rockovém megakoncertě se pracuje bezmála dva roky.

V sobotu 28. srpna 2010 se na úpatí památné hory Říp uděje něco neobvyklého. Nad Krabčicemi a Rovném, nad místní vodárnou vlevo od aleje směřující k Řípu, v prostorách přirozeného amfiteátru bude uspořádán mega rockový koncert za účasti světových legend tohoto hudebního žánru. “Pod Řípem proto, že je to místo naší národní sounáležitosti”, řekl hlavní pořadatel Vladimír Veselý ze společnosti MV COVER s.r.o. Krásná scenérie Podřipska zaujala i agenty a manažery vystupujících umělců z Velké Británie a USA, kteří umělce reprezentují.

Na jednom pódiu vystoupí NAZARETH, bývalý frontman BLACK SABBATH se svoji novou skupinou a bývalý frontman a klávesista legendárních URIAH HEEP. Kapely URIAH HEEP,NAZARETH a BLACK SABBATH patřily k hardrockové špičce 70. let britských ostrovů ještě vedle takových velikánů rocku jako LED ZEPPELIN, PINK FLOYD či DEEP PURPLE. “Je to až nádherné, že Vy, hlavně starší návštěvníci pamatující různé zákazy ve vztahu k této hudbě z dob před 89. rokem, si budete moci vychutnat přítomnost Vašich oblíbenců na jednom pódiu pod památnou horou Říp”, připomněl Vladimír Veselý, pravý fanoušek rockové hudby. Takže už nebudeme napínat.

Kmotr heavy metalu Ozzy Osbourne vystoupí jako hvezda večera ve 23 hod. Ozzy vydal album “SCREAM”, které vyšlo letos 22. června, a které se pouze za jeden týden od vydání vyšplhalo v ČR na 5. místo (Sony Music) a dokonce v USA na 4. místo. Jeho koncert je v rámci světového turné a my budeme první, kde zahajuje jeho evropskou část. Ve 21 hodin vystoupí jako speciální host Ozzyho nu-metalová skupina KORN z USA. Stejně jako Ozzy, i skupina Korn vydala letos 13. července novou desku “Remember Who You Are”. Dále vystoupí na svém celovečerním koncertě skotští NAZARETH. Ve skupině stále působí charismatický basák a zakládající člen PETE AGNEW a zpěvák s jeho chraplavým hlasem jména DAN MacCafferty. NAZARETH vystoupí v 19 hodin. Dalším zahraničním hostem je KEN HENSLEY se svojí norskou skupinou Live Fire, bývalý frotman z Uriah Heep. Pořadatel MV Cover s.r.o Vás tedy zve na jednodenní akci, kde si můžete odposlechnout čtyři plnohodnotné koncerty, každý v rozmezí až 90 min., od hlavních vystupujících umelců ze zahraničí. Úplne poprvé v ČR vystoupí Deborah Bonham, sestra zesnulého Johna Bonhama ze slavných Led Zeppelin.

Novinka – České předkapely doplní skupina Gate Crasher. Gate Crasher budou koncertovat ve 12 hodin. Z vybraných českých předkapel se dále představí Cocotte Minute, The Switch, Votchi, Krucüpisk a Navostro.

Sestava umělců jak ze zahraničí, tak z tuzemska je teď již uzavřena.

Novinka – Autobusem na Řípfest a zpět za pouhých 200 Kč přes Ticketportal.

Pořadatelé této jednodenní akce se postarali o vynikající zázemí. Například, pro návštěvníky přijíždějících z Prahy a okolí budou z Hlavního Nádraží odvezeny na Říp a po skončení koncertu zpět do Prahy pohodlnou autobusovou dopravou společnosti Data Autotrans s.r.o. za pouhých 200 Kč. Pro držitelé platného průkazu ZTP (např. vozíčkáři), kteří potřebují doprovod, se připravuje bezbariérová plocha s vyvýšenou rampou a zábradlím a vstupenky pro ne jsou k zakoupení přes síť Tickeportal jako 1+1 vstupenka, kde doprovod je zdarma. To vše přes Tickeportal.

Novinka – Plzeňský Prazdroj partnerem ŘĺPFESTU 

Plocha místa konání bude obklopena 8 velkokapacitními stany, kde se návštěvník může občerstvit. Exklusivní partneři akce, Pilsner Urquell a Uzeniny Procházka zajistí koncertní občerstvení na vysoké úrovni, kde pivo bude jedno z nejlepších – 12% ležák od Plzeňského Prazdroje. Nealkoholické pivo bude součástí nabídky. Firma Coca-Cola, dodavatel nealkoholických nápojů a také partner akce, nabídla stánky s prodejem výrobků řady značky Coca-Coly.

Novinka – Veřejné stanování

Novinka – Pro rockové nadšence se připravilo provizorní veřejné stanování, pro které je určen areál v těsném sousedství místa konání. Otevírací a zavírací doba veřejného stanování bude upřesněna. Na místě a v okolí bude otevřeno několik parkovišť. Např. na Letišti v Roudnici nad Labem, z kterého bude zajištěna pendlová autobusová doprava, přímo v obci Krabčice a na dalších místech v okolí Řípu. Z náměstí Roudnice nad Labem bude také jezdit autobusová pendlová doprava na Říp.

Nenechte se ujít tento unikátní zážitek. V rozhovoru pro Deník vyřídil OZZY českým fandům: “Čím lepší atmosféru vytvoříte a budete bláznit se mnou, tak já předvedu skvělou show a budu hrát déle”!

Vstupenky jsou k zakoupení přes sítě TICKETPRO, TICKETPORTAL, TICKETSTREAM a EVENTIM. Cestovní kancelář ČEDOK, partner akce, prodává vstupenky ve všech pobočkách i s případnou dopravou.

Koncem srpna propukne na Řípu OZZYMÁNIE

Více informací na oficiálních webových stránkách www.ripfest.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.