Konopáč okupovalo detroitské železo

Lucky cruisers weekend bránaO víkendu 8.- 9. června 2012 proběhlo na Konopáčském koupališti setkání veškerého detroitského železa pod názvem Lucky Cruisers Weekend. Jednalo se již o třetí ročník tohoto srazu který pořádá redakce časopisu CHROM & PLAMENY

V areálu bylo opravdu živo – v sobotu zde vystoupily kapely jako ABBA Revival, BONEY M Revival, The Prison Band a nezapomněl se ukázat ani Ruda z Ostravy, který celou akci moderoval. Jako největším lákadlem byla nepochybně losovací soutěž s možnost vyhrát americké auto Chevrolet Camaro z roku 1979! Toto vozidlo mohl vyhrát každý zúčastněný návštěvník, který si zakoupil slosovatelný leták a byl přítomen losování, aby si mohl cenu odvést. Tímto šťastlivcem se stal občan Pardubic, a jeho “los” byl vhozen do truhly pouze hodinu, před losováním. Tímto mu gratulujeme!

Lucky Crusers Weekend autoSoutěží zde bylo více, jako soutěž o nejlépe dobově oblečeného účastníka/účastniciSoutěž o nejkrásnější pin-up girl – slečny, které vítaly účastníky při příjezu a soutěž o nejvzdálenějšího účastníka s US vozem. V programu byl také bod pod názvem “Ukaž nám svůj pekáč” aneb humorné představování vozů, které měli pod palcem Ruda z Ostravy a Ivouš Kunet.

V neděli byl program pouze v dopoledních hodinách z důvodů úklidu areálu. Probíhalo Burn Out na asfaltové ploše a Pohodový cruising po areálu. Po dvanácté hodině se rozjíždí poslední americké káry, z celkových 550 vozů, ke svým domovům.

 

{morfeo 34}

foto: (c) 2012 Ondřej Vrbovský

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.