Krampus: Táhni k čertu

KrampusFilmové studio Legendary Pictures vypouští do kin, na diváky, kteří zlobili film Krampus: Táhni k čertu. Temný sváteční příběh o vánočním strašidlu, které vám odhalí odvrácenou stranu Vánoc.

Když se Maxova (Emjay Anthony – Rezistence), dysfunkční rodina sejde na svátky v domě jeho rodičů je rozčarovaný a bez nálady. Rychle se rozhodne ukázat celým Vánocům záda. To ovšem netuší, že tento nedostatek slavnostního ducha vypustí hněv Krampuse: démonickou sílu prastarého zla, které má za úkol potrestat všechny nevěřící. Rozpoutá peklo v čase milovaných svátků. Všechny tradice na sebe vezmou děsivou podobu a obklíčí dům zlomené Maxovi rodiny a přinutí je bojovat jeden za druhého a doufat, že přežijí.

V této hororové komedi také uvidíte: Adama Scotta (Bráchova holka), Toni Collette (Šestý smysl), Davida Koechnera (americký Kancl), Allison Tolmanová (výborný seriál Fargo), Conchata Ferrellová (Berta z Dva a půl chlapa), Stefania Lavie Owenová (Pevné pouto) a Krista Stadlerová (rakouská televizní herečka)

Desing Krampuse a jeho zlomyslných podřízených byl vytvořen ve studiích Weta Workshop a Weta Digital. Obě proslulé svou prací na trilogiích Pán prstenů a Hobbit, nebo na dalším filmu Petera Jacksona King Kong a samozřejmě i na dalších projektech.

Scénáře i režie se ujal americký rodák Michael Dougherty (scénář filmu X-men 2 a režie Hallowenské noci).

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 10. prosince 2015. 

 

Horor / Komedie / Fantasy
USA, 2015, 96 min

Režie: Michael Dougherty

Scénář: Michael Dougherty, Todd Casey, Zach Shields

Kamera: Jules O’Loughlin

Hudba: Douglas Pipes

Hrají: Adam Scott, Toni Collette, Allison Tolman, David Koechner, Conchata Ferrell, Emjay Anthony, Stefania LaVie Owen, Gareth Ruck, Leith Towers, Krista Stadler

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/384558-krampus-tahni-k-certu/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.