Krucipüsk a Backfist vystoupí společně v Chrudimi

KrucipüskV pátek 10. května 2013 zažijí návštěvníci chrudimského R Klubu opravdu neobyčejný večer. Svým fanouškům se zde představí jak Tomáš Hajíček starší v čele Krucipüsku, tak i Tomáš Hajíček mladší se svojí kapelou Backfist.

Krucipüsk je jednou z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších kapel tuzemské hudební scény. Toto liberecké hardcorově orientované hudební seskupení se dalo dohromady v roce 1991, kdy leader punkové kapely “Hubert Macháně” Tomáš Hajíček vstupuje do trash-metalové skupiny “Veteš”. Krátce na to vydávají debut s názvem “Ratata”. V současné době mají na svém kontě již 8 alb. Tím posledním je CD “Amen”, vydané v roce 2009.

 

Pozice předskokana se v Chrudimi chopí takéž liberecká hardcorově založená banda Backfist, v čele Tomášem Hajíčkem mladším. Backfist působí na hudební scéně sice teprve od roku 2012, ale i za tak krátkou dobu již stihli nahrát debutový singl “Life and Pride”a natočit k němu také videoklip. Kromě vystoupení v Chrudimi můžete tuto partu zastihnou třeba 13. května v ostravském klubu Barrák, kde vystoupí po boku newyorské hardcorové legendy Stigma.

 

Více informací na www.facebook.com/www.rklub.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.