Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Let It Roll warm-upy startují již tento víkend

Let It Roll warm-upy startují již tento víkendLet It Roll se blíží, a tak je načase odstartovat sérii warm-up parties, na nichž si návštěvníci mohou koupit levnější lístky a slyšet sety DJs, kteří festival připravují. Již v pátek 21. května 2010 se v Olomouci po boku Black Sun Empire představí IM Cyber, Suki a Bifidus Aktif; pánové si pak ještě udělají výlet do Valašského Meziříčí.

V pátek 21. května se na pravidelné noci Epilepsia v olomouckém klubu AMC předvede Micha Heyboer z holandského tria Black Sun Empire, IM Cyber a dvojka Suki & Bifidus Aktif ve speciálním Let It Roll setu. Dále zahraje Shade aka Gasmask 71 a Drtek crew. Během stejné noci se pak odehraje i další díl oblíbené party Breakart. Klub Admiral ve Valašském Meziříčí roztančí Sayko, Suki, Bifidus Aktif, Thiew, Meikos a další borci.
Na obou akcích budou u vstupu k dispozici dvoudenní vstupenky na festival za 450 Kč (jejich běžná cena je 500 Kč + poplatek). Od 1. června se cena lístků zvýší na 550 Kč + poplatek, a tak mají návštěvníci pátečních akcí poslední možnost, ukořistit lupeny za nejvýhodnější cenu. Epilepsia

Další warm-upy jsou naplánovány v těchto datech, místa konání budou ještě upřesněna:

04. 06. Matrix, Praha
05. 06. Bahno, Jičín
18. 06. (severní Čechy)
25. 06. (východní Čechy)

Více informací o festivalech i o warm-upech naleznete na www.letitroll.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.